Coger el toro por los cuernos или просто España

  • 20 437
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • ES
  • Мнения: 2 172
Вес, желая ви много щастие и дълъг път с рози, но не забравяй, че розите имат и бодли.  Wink В подписа на Вивиан има една много хубава сентенция, че щастието е 95% от това да избереш до себе си правилния човек, защото това е единствения избор на близък човек, който можем да направим сами - братя, сестри, майка, баща са дадени от бога. А съм сигурна, че ти си една много щастлива жена!

Асто, ти къде се загуби бе булка. Викам само е запрашила за БГ. Голямо момиче си имаш ти, да ти е живичко и здраво. Виждаш ли кърмата какви резултати дава. Ако можеш така до 6-ия месец да откараш, доста главоболия си спестяваш. Питаш ли ме мен сега какви менюта се чудя да му мисля. Сега малко си отдъхнах, че го записах на млечна кухня и за моя радост яде манджите. В този ред на мисли, момичета, чували ли сте за такава кухня и в Испания? Май-май няма. Позната от Германия ми каза, че там ако се запише към кухнята на някоя болница, която готви за педиатрията, може и да се взема готова храна за бебета.

Амелия, аз също нямам самочувствието, че знам добре езика, макар, че съм работила в локуторио преди да родя и там, знаеш, контакта с испаноговорящи е интензивен, разговори по телефона, по банки. Но ако бях на твое място щях да приема. Щом знаеш един език, другия няма да ти е никакъв проблем, още повече, че структурно си приличат в граматиката. Работила ли си нещо в БГ?

Хайде до скоро и дано днес се смили слънцето малко, че големи жеги!  ooooh!

# 271
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
здравейте моми4ета
гери не съм 4увала за такава кухня моя приятелка съЩо искаше да запише бебока си но уви няма
как е митето
Вес 4естита ви годишнина оЩе много такива ти пожелавам и цялото Щастие да е стеб и да те съпътства
ameliya Ще ти оставя на ли4ни тел и другата седмица след 4етвъртък когато пожелаеш
Марица добре сте дошли сега и мъжо като го няма спалнята е празна и с преспиване можете да останете когато решите само звънкай
абе моми4ета ако някой има желание да посети бенидорм и да ми дойде на гости добре е дошъл и го казвам съвсем сериозно и отговорно
относно езика вси4ко се у4и в процес на работа, както аз оби4а да казвам в движение
дойдох тук с испанска гимназия и странното беше 4е вси4ки ме разбираха перфектно но аз не ги разбирах много добре и не заради друго а заЩото аз съм у4ила 4ист испански който не се говори никъде (в някои 4асти на Лат. америка) а тук с това кастеяно са много дале4е едно от друго, но се справих бързо имах добра основа и голяма нужда има само три месеца преди да запо4нат лекциите и като поканена и стипендиант няма право да се излагам, така 4е и аз бях на курсове и с у4ебниците по цял ден но си зслужава
моми4ета възползвайте се от курсовете за 4ужденци много са полезни и добри на мен поне ми помогнаха много въпреки 4е моя беше специлизиран
асто да те радва много малката принцеска и да продължава да расте с тези темпове

# 272
  • Мнения: 811
Весе,4естита ви годиШнина,бъдете винаги и все толкова Щастливи   bouquet.Пожелавам ви само красиви мигове заедно   bouquet Hug.

Привет на вси4ки ви  Hug.Признавам си не съм ви 4ела в последните дни.Сега си наваксах  Wink.

# 273
  • Мнения: 3 098
Весе 4естита годишнина!
Желая ви да сте здрави и щастливи,много да се оби4ате и заедно да постигнете вси4ко,към което се стремите!






Благодаря за по4ерпката!



Сигурна съм,че знаеш колко бих била щастлива това да се случи! HugЧакам те!

Как да откажа на такава мила покана. EmbarassedЗа теб винаги. Peace

# 274
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
гери среЩнах се с адвокат дори с двама за да съм по сигурна, когато болни4ния е поради пелигро или компликасионес дел ембаразо, не си те приспада времето на бахата от парото, само оба4е ако си на алта, ако не си на лата Сегуридад социал ти плаЩа този вид болни4ни в зависимост от последните номини, но ве4е се приспада от парото
малко объркано о обясних май дано ме разбра
с две думи в моя слу4ай имам си баха после май4ински и после паро вси4ко  Peace

# 275
  • Мнения: 3 098

Марица добре сте дошли сега и мъжо като го няма спалнята е празна и с преспиване можете да останете когато решите само звънкай
абе моми4ета ако някой има желание да посети бенидорм и да ми дойде на гости добре е дошъл и го казвам съвсем сериозно и отговорно
относно езика вси4ко се у4и в процес на работа, както аз оби4а да казвам в движение
дойдох тук с испанска гимназия и странното беше 4е вси4ки ме разбираха перфектно но аз не ги разбирах много добре и не заради друго а заЩото аз съм у4ила 4ист испански който не се говори никъде (в някои 4асти на Лат. америка) а тук с това кастеяно са много дале4е едно от друго, но се справих бързо имах добра основа и голяма нужда има само три месеца преди да запо4нат лекциите и като поканена и стипендиант няма право да се излагам, така 4е и аз бях на курсове и с у4ебниците по цял ден но си зслужава
моми4ета възползвайте се от курсовете за 4ужденци много са полезни и добри на мен поне ми помогнаха много въпреки 4е моя беше специлизиран

Благодаря и на теб за поканата.Наскоро говорихме с моя мъж,4е искаме пак да идем на Тера Митика.Сега тъкмо там е в разгара си.
За курсовете за 4ужденци си права.Много са полезни.Ходих 1 година на у4илище към СЕИМ,там много наблягаха на граматиката.Имахме много добър у4ител.
Следващата година ходих на друго у4илище,което се плащаше някаква смешна такса от 12?.Там у4ителката беше страхотна.На много неща ни нау4и и тя.И ние нея. LaughingНау4ихме я да казва"Аз не оби4а говори булгарински.Той много труден."
Братов4едка ми също е с испанска гимназия.Беше тук миналата Коледа,направо лошо й стана.Каза,аз мислех,4е съм добра по тоя език,а то какво стана,едвам ви разбирам. Crazy
Накрая спря да прави опити да говори.

# 276
  • Мнения: 221
   Здравейте момичета,
   Добре се завърнала на asto, да ти е жива и здрава хубавицата и още дълго да се кърмите.
    Весе , честита годишнина и много любови щастие Tada .Весел празник.
    Марица ,ако идваш на сам към Тера Митика, можем да си направим една среща всички заедно. Ако има още желаещи да идват към този край, то поне можем да се видиме.
    ANETT , за тези "чувалчета" за бебенца питаше. Аз докто гледах едно дете, в началото спеше само с такова. Наистина са много практични, защото дори и да се отвива бебето не му изтива кръстчето. Има такива и за по-големи деца. Можеш да ги видиш в НМ в La Marina. Иначе нашата бебка расте и рита много силно вече. На мен също ми казаха, че с една седмица изостава и ми смениха термина, но това не е от голямо значение. Иначе съм добре с постоянни безболезнени контракции, но вече свикнах и не се притеснявам от това. Ти започна ли някви курсове за бременни , гимнастики  wavey  jumpuu или нещо там. Аз сега в петък започвам да ходя.
     Хайде чао за сега да посвърша нещо в къщи  newsm79 1dishes , че майка ще идва следобяд да ме види.

# 277
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
къде запо4ваш тези курсове
моята матрона е толкова заспала 4е ниЩо не казва дори и да я питаш а за изследвания трябва да се бием за да ми даде
айде идвайте 4е инъ4е Ще умра от скука сама и току виж пак ме е хванал мерака да си ходя, не 4е ме е пускал, но не мога да се преборя със страа да летя в 8 месец инъ4е хуквам веднага
в мундо мар е невероятно както и в акваландия то4но за гореЩините, направо супер, но аз нали си имам басейн пред блока и го карам по мързеливата, дори и до плажа които ми е на 1мин. не отивам, голям съм мързел от как забременях, а и много се умарям

# 278
  • Мнения: 76
Вес честита ви годишнина!    Party Time  bouquet пожелавам ви дълъг семеен живот изпълнен с много щастие, радост и любов!   loveuuu приятно празнуване и наздраве  cheers

# 279
  • Мнения: 221
   Курсовете са там където ти е матроната. А явно че повечето матрони са еднакви,защото и моята ми се вижда малко незаинтересована от състоянието ми. Ако не попитам, няма да ми каже нищо. И така си карам от други информатори, форума, препатили и т.н , разчитам си сама изследвания, ако е пропуснала да види нещо. И аз така с мързела. Даже и на басейна не ми се излиза. Разходки правя само вечер по хладното и то не дълги, а сега трябва да ходим повече.

# 280
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Moмичета, благодаря ви за пожеланията, да ви се връща стократно всичко  bouquet! Довечера съкровището като се върне от работа, ще му ги прочета!  Hug

Сега запретвам ръкави и се развихрям в кухнята  chef Laughing, решихме днес да си празнуваме у дома, а в събота да отидем до Женева, и там да посетим някой ресторант. Така, че ще имаме двойно празнуване  Mr. Green

Днес тук сутринта беше ужасен студ, 12 градуса, трябваше пак да вадя зимните дрехи  hahaha, валя доста студен дъжд, сега малко се опитва да пекне слънце, но пък духа вятър. И все пак предпочитам такова време, пред българските жеги в момента. Майка ми каза, че последните дни температурите не падат под 40 градуса на морето #Crazy, хората направо изнемогвали от жега, дори от плажа бягали  newsm78. Какво ли ме чака другата седмица? Thinking ooooh!

# 281
  • Мнения: 62
Едно голямо и сърде4но благодаря на вси4ки вас за хубавите пожелания  Hug  Heart Eyes

Веси 4ЕСТИТА ГОДИШНИНА!!!!!!!
Пожелавам ви любов с пълни шепи,много радости и само незабравими мигове заедно.Пожелавам ви скоро да имате повод и за друга по голяма по4ерпка  Embarassed  Hug.
                        
Ние снощи си бяхме вкъщи,скромно,само свекъра и свекървата доидоха,но големият купон сме го оставили за неделя,ще бъдем около 15 души,на открито и ще си направим барбекю.Отсега съм се хванал с подготовката,4е с малкия сме само за наи смешните домашни видео клипове  #Crazy  #Crazy
Целувам ви силно 4ао за сега  Hug

# 282
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Хайде на новата темичка!  Sunglasses



Cada día que amanece, el número de tontos crece  hahaha

# 283
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Aнкетата ще я оставя още няколко дни, може някой да се разпише, и после ще обобщя резултата. Peace  Предния път гласувахме около 30 човека, този път сме много малко, явно лятото ни поразпръсна Laughing

# 284

Общи условия

Активация на акаунт