HERBAL SLIM FORCE - някакво ново чудо за отслабване?

  • 13 608
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 508
Супер!!!  Grinning Grinning Grinning Браво evich дано утре да се похвалиш с повечко свалени килца  Party Вече нямам търпение и моето да го получа - всеки ден проверявам в пощата! За съжаление обаче съм им затрила телефона  Embarassed а искам да им звънна че много се забавиха с доставката  Confused Моля ви напишете ми го  Laughing

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 168
днес и на и аз получих известие да ходя да си го взема от пощата........
Не мога да дам точен линк.Четох в най различни форуми, както и и в БГ Мама че до сега никой не е имал ефект....
Боже чудя се какво да правя....
100 лв не са малко....
Да ли да го взема или да се откажа............

# 62
  • Мнения: 1 479
nadia, телефонът е 400 85 81 , не мога още точно да определя действието му! Но общо взето го усетих  втората седмица! И се обаждах няколко пъти на въпросния телефон и оттам ме увериха, че ако искам няма проблем да ми върнат парите! Но ми казаха, че при някои започва да действа по-късно! Има код за София 02 отпред, за тези които не са от София! Решила съм да го изпия до край! Дано е по-голям ефекта! Пишете момичета при вас как е! Да си споделяме, щото иначе е много куцо! Аз по някой път като съм на работа, не мога да пиша, ама  в почивните дни съм на линия!

# 63
  • Мнения: 1 479
Mirabel не знам миличка какво да те посъветвам! Има някакъв ефект, но за сега не е кой знае какъв! Ако можеш да изчакаш! А пък и при мене малко по-късно започана да действа, не знам някой друг пие ли го и изобщо, трябва още мнения!

# 64
  • София
  • Мнения: 508
Получих го  newsm44 най-накрая  Laughing От днес го започвам и аз, само че утре пътуваме за морето и сигурно няма да се включвам около две седмици, освен ако не се докопам до нечий компютър  newsm78 , но пък после дано да мога да се похваля с добри резултати  Laughing
evich мерси за телефона   bouquet Точно събота щях да им звъня и ме изненадаха в 8,30ч. с известието  Laughing
MiraBel вярвам наистина, че биха върнали парите. Ако е така да се надяваме, че нищо няма да изгубим, освен килцата разбира се  Laughing Парите хич не са малко, но аз поне половината кила да сваля пак ще съм много доволна.....
Успех момичета  Grinning  newsm10

# 65
  • Мнения: 1 479
Мисля , че няма никакъв ефект от този продукт, както и очаквах! Не си давайте парите!

# 66
  • София
  • Мнения: 171
tova e porednoto zaribiavane ne go kupuvaite

# 67
  • Мнения: 1 685
Момичета не се лъжете newsm11 newsm11 newsm11
Прочетете товаhttp://forum.rozali.com/viewtopic.php?t=2098&start=0&pos … asc&highlight

# 68
  • Мнения: 1 479
Момичета, пиша пак не се лъжете с въпросния продукт! Просто това е жива измама! Аз го пих един месец, като пиех и чай инхуа и фитнес, доста сериозен по 1 час всеки ден и резултатът е минус 1 кг! А забравих да кажа и за ограниченията в храната! Така, че не си давайте парите!

Общи условия

Активация на акаунт