Зелева супа-има ли желаещи?

  • 18 011
  • 535
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 4 770
Еееееее, а кажете ко прави тя чай дее!  ooooh!

# 526
  • Мнения: 3 036
Аз чая го пия втора седмица. Става въпрос за диета .Но утре ще го мисля,за сега и аз почнах да се  newsm09, ще  smile3524.До утре!

# 527
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Еееееее, а кажете ко прави тя чай дее!  ooooh!

Е нали казахме , убива ти апетита .   bouquet

# 528
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Лека нощ, душки златни!  smile3524

# 529
  • Мнения: 4 770
  Мерси, сега разбирам!   bouquet
  Лека ви нощ!  Flutter

# 530
  • Мнения: 213
лека нощ жабинце  bouquet

# 531
  • Мнения: 1 416
ЕЙ БОНБОНЧЕТА ВИЕ СНОЩИ СТЕ СЪБРАЛИ ГРУПАТА НА ШАРО ,АЗ ТЪКМО ВЧЕРА ПИТАХ НВД36 КЪДЕ СЕ ЗАГУБИХТЕ ВСИЧКИ  newsm78ДЕСКА НЕ СЪМ ВИ ГЛЕДАЛА САИРА СНОЩИ НА ДВЕ НАТРИ ВИ СЕ ПОРАДВАХ ЧЕ ПАК СТЕ ТУК АМА МАЛЧО МЕ ДЪРПАШЕ ДА СПИ ,И СЕГА ВИ ИЗЧЕТОХБАБЧЕ ЖАБЧЕ ПРИВЕТ РАДВАМ СЕ ЧЕ СИ ДОБРЕ ПЕТЯ АЗ ОТ ЧАЯ МНОГО СЪМ ДОВОЛНА  Peace,ЗА МЛЕЧНАТА ДИЕТКА САМО ЩЕ КАЖА ЗА МЕН Е СУПЕР ОТ НЕЯ СВАЛИХ НАЙ МНОГО ПРЕГРЪТКИ НА ВСИЧКИ  Hug Hug Hug Hug Hug

# 532
  • Мнения: 3 036
Мами  Hugтакъв разговор бяхме заформили че....Млечната ми беше супер до тук, ама вече не ми действа(поне така си мисля)А имам още 2 , 3 кг.Прическата ти е супер.

# 533
  • Мнения: 1 416
Мами  Hugтакъв разговор бяхме заформили че....Млечната ми беше супер до тук, ама вече не ми действа(поне така си мисля)А имам още 2 , 3 кг.Прическата ти е супер.
Деска благодаря мила ,стискам ти палци че тия последни 2-3 кг са най трудни като се закучат и само вода да пие човек не мърдат.И АЗ ИСКАМ ОЩЕ 3 кг ама не мърдат пустите  smile3515.УСПЕШЕН И СЛАБИТЕЛЕН ДЕН   bouquet

# 534
  • Мнения: 213
ХЕЙ НА КЪДЕ БЕЗ МЕН И АЗ СЪМ ТУК  bouquet
ДОБРО УТРО НА ВСИЧКИ ОТ МЕН newsm03

# 535
  • Мнения: 4 770
   Flutter    Здравей!    Hug      bouquet

Общи условия

Активация на акаунт