Ранна бременност

  • 4 093
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 481
ами, да , звучи си вулгарно - той да си прави кефа, пък на теб кво ти е било #Crazy едва ли му е пукало!!!Анонимче, мисля, че няма как да стане бебе по този начин. Обаче ти давам един много приятелски съвет: внимавай с тези неща! Пази се, защото няма кой друг да те пази, освен ти самата себе си. Сексът е сериозно нещо, а сериозните неща имат сериозни последствия. Ако искаш може по-подробно да ти пиша на лични, но само ако искаш.

# 31
  • София
  • Мнения: 18 679
didi-2,може да прозвучи малко вулгарно но той си го вкара заедно с белъото но не целия ..
#Crazy Е, те тва направо ме разби ooooh!

# 32
  • Мнения: 802
didi-2,може да прозвучи малко вулгарно но той си го вкара заедно с белъото но не целия ..

anonimche , пази се бе миличка ! Hug
как може да се съгласиш на такова нещо ?!?!?!  #Crazy newsm78
той се кефи ... а ти какво изпитваш ?!
нима ти е харесало ?!
 в този случай едва ли ще имаш последици, но в друг можеш да стане така, че да съжаляваш !

Пази се !  Hug

# 33
аз вече съжалявам защото мисля че съм бременна .. гади ми се .. то не ми е за първи път това гадене и преди ми се е гадило но сега е повече..каква е вероятността тази течност да премине през белъото и да оплоди яйцеклетката .. и винаги ли я има тази течност?той не се е изпразвал но нали тази течност е преди изпразване

# 34
  • Мнения: 481
Кога (на коя дата) се случи този ако мога да го нареча "секс"?

# 35
  • Мнения: 802
аз вече съжалявам защото мисля че съм бременна .. гади ми се .. то не ми е за първи път това гадене и преди ми се е гадило но сега е повече..каква е вероятността тази течност да премине през белъото и да оплоди яйцеклетката .. и винаги ли я има тази течност?той не се е изпразвал но нали тази течност е преди изпразване

дай дата на последен мензис , дай дата на половата игра и кога чакаш да ти дойде ?!

може да ти се гади от притеснение и от нерви , не е задължително да си бременна така че споко .
сега се успокой и напиши повече инфо .
направи тест за бременност ?!

# 36
значи аз си купих тест за бременност но не мога да го направя защото трябва 14 дни след акта .. последно М. ми дойде на 29.06 .. половата игра беше на 9.07 и чакам да ми дойде на 19.07(19 ми е 21-я ден а по-принцип ми идва по-късно..последните два месеца ми идва към 29-30 ден)

# 37
  • Мнения: 802
значи аз си купих тест за бременност но не мога да го направя защото трябва 14 дни след акта .. последно М. ми дойде на 29.06 .. половата игра беше на 9.07 и чакам да ми дойде на 19.07(19 ми е 21-я ден а по-принцип ми идва по-късно..последните два месеца ми идва към 29-30 ден)

така ...
първо вероятността да си бременна от тази игра според мен е почти 0,000000
това се е случило преди 4- ри дни ?! нали ?
дори и да е станало нещо .... не може да ти се гади още  от сега !
Твърде рано е за каквото и да било .

# 38
  • Мнения: 481
значи аз си купих тест за бременност но не мога да го направя защото трябва 14 дни след акта .. последно М. ми дойде на 29.06 .. половата игра беше на 9.07 и чакам да ми дойде на 19.07(19 ми е 21-я ден а по-принцип ми идва по-късно..последните два месеца ми идва към 29-30 ден)
Щом е било на девети юли ( а днес сме 13) е АБСУРД на 4-и ден да имаш симптоми на бременност и с теб е станало това, което обикновено става - всичко е на психическа основа! Невъзможно да ти се гади на 4-ия ден! Просто си внушаваш от страх, това е което смятам аз.
И пак ти казвам - почти 100% съм уверена, че не си бременна, - да, от няколко капки сперма може да се забременее, но ако пенисът на мъжа е във влагалището на жената, и то това е един случай на хиляди....... а ти се пази вече! и не позволявай да си играят с теб за удоволствие!
Между другото защо казваш, че цикълът ти е 29-30 дни, а чакаш на 19-ти, бъркаш ли нещо, или  newsm78

# 39
исках да кажа че на 19.07 ми е 21-я ден но М. по принцип ми идва около 28-я ден

# 40
  • Мнения: 82
Честито и от мен на Щастливчето,желая ти лека и безпроблемна бременност и без лоши мисли.Мисли позитивно и вярвай в доброто!

Общи условия

Активация на акаунт