Парис Хилтън в затвора

  • 1 281
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 959
Всичкото е реклама в събота слушах по новините че щяла да пише автобиография  Sick която щяла да и донесе милиони.За какво ще пише при опложение че нищо не е постигнала сама не знам ама паживом увидим.

# 16
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Защо някой да дирижира нещо? Какъв толкова шум се е дигнал сега, при положение, че всяка седмица тя така или иначе е в жълтите новини с това с кого и къде е излезнала. Да, вярно е, че сега стана новина в мейнстрийм медиите, но поне този път е положително, за мен, да покажат, че всички са равни пред закона.

# 17
  • Мнения: 3 461
Предпоследно : нямало да обжалва 45 дневната присъда. Mr. Green За 5 дни станала нов човек.

# 18
  • Мнения: 1 436
Алиса, неЩо ми намирисва оба4е, прекалено много Шум се вдигна. Къде е истината? Кой дирижира вси4ко? Каква е целта? 

Според мен целта е да обесят някого публично на площада, за назидание на останалите лигли и лигльовци. Поне така се надявам де.

# 19
  • Мнения: 6 167
парис ще ми изскочи от гардероба някой ден, напълно съм сигурна.
това, че я пускат в домашен арест с гривничка на краченцето не е справедливо, но до колкото знам
адвокатите й доказаха, че килията не й се отразява добре на нервите  Joy
има значение само кой ти е адвокат и колко пари имаш.
всичко се търгува, справедливостта също.

# 20
  • Мнения: 2 257
Моля ви, хора, не, не бива!Тази карикатура, като пусна чешмата и от там изтича вече. И тук ли Парис, и във форОма ли? Имайте милост, за Бога! При нас е навсякъде тази лигла - пуснеш ТВ - фръцка се до припадък, радиото врътнеш - Парис, та Парис, отворя лаптопа - изскача от първа страница. Полудеф, аман веке, стига, стига! Поне да беше сестра  й, че да гледам по-поносимата от двете противни физиономии....
Ш'мъ прощавате за истерията, ма в Щатите не се трае вече - други новини няма, само на Хилтън дръгливото дупе по цял ден въртят.
Мерси за изслушването и извинете. bowuu
Омитам се от темата. Олекна ми.

# 21
  • Мнения: 27 524
На кого му пука  Whistling

# 22
  • Мнения: 233

Eй пък тииииии, "взе ми го от устата"........... Joy Joy Joy Сигурно на Алиса.....
И аз се омитам от темата Simple Smile))

# 23
  • USA
  • Мнения: 559
И аз имам мазол в ушите от Парис и сие, обаче определено ми пука дали някоя фръцла ще кара пияна по магистралите на града ми.
Искам на всичките да им приберат книжките и да не ги пускат да карат. И нека Парис си отлежи присъдата като е толкова над закона.

# 24
  • Мнения: 4 700
Преди малко пак я даваха по ТВито тая фръцла. Ама уж Щяла да си иzлеzи присъдата, пак е в zатвора. Мръхла.  #Cussing out

# 25
  • Мнения: 2 032
обаче определено ми пука дали някоя фръцла ще кара пияна по магистралите

И на мен.

# 26
  • Мнения: 4 700
обаче определено ми пука дали някоя фръцла ще кара пияна по магистралите

И на мен.

На мен няма да ми пука, докато и аz не карам по тая магистрала.

Общи условия

Активация на акаунт