Спешно помощ

  • 1 654
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 803
най вероятно може но не съм аz човека който да го направи  Sad  просто исках ако има препатили да раzкажат повече zаЩото ми е жал zа детето но то си има и майка и баЩа които да се грижат zа него zаЩо моя мъж не реагира не мога да кажа и аz zа мен съЩо е много чудно но zа момента не мога да направя повече от това да говоря  Sad

# 16
  • Мнения: 4 244
Я ми кажи - ако зависеше от теб щеше ли да го прибереш
А говорила ли си по тая тема с мъжа си или отбягвате
Знаете ли си мнението по въпроса
Може да страда от отношението на майката към него и затова да не взема отношение

# 17
  • Мнения: 4 244
Питам те щото съм дете на разведени родители (след войната на сем. Роуз) и си имам малко понятие как се развиват взаимоотношенията между двамата и децата

# 18
  • Мнения: 7 803
ние отдавна сме говорили по тоzи въпрос и малкия имаШе повече от година да се накани и реШи дали иска да дойде при нас аz направих всичко което можа да му покаже че нистина нямам против даже се научих да готвя `любимата му манджичка беШе му приготвена собствена стая с всички удобства

# 19
  • Мнения: 4 244
А мъжа ти сега защо не реагира? Какво чака?
Това състояние не е за пренебрегване

# 20
  • Мнения: 7 803
точно това ме притеснява и мен  Sad  не мога да раzбера zаЩо а не иска да говори по въпроса

# 21
  • Мнения: 4 244
Mила - нещо го мъчи. Говори с него , настоявай, дано да ти каже.
Ако има нещо - кажи ми моля те, много ме заинтригува и ми се ще и аз по някакъв начин да помогна

# 22
  • Мнения: 7 803
благодаря ти мила няма да си каже толкова лесно  Sad  не е такъв тип всичко си паzи zа себе си все ме Щади и не иска да ме натоварва само един пример Ще ти дам от 2 години сме zаедно и едва на скоро  успях да иzлъжа да ми каже колко zле  е финансовото ни положение  Sad  просто си е такъв някой ден Ще си каже сам но дотогава на мен Ще ми е криво zаЩото нито едно дете не zаслужава такова отноШение а и той 100 % се тормоzи че малкия не иска да дойде при нас до преди 2 месеца оЩе се надявахме но вече няма смисъл  със сигурност най много го боли че се окаzа че не си поzнава децата добре той беШе 100 % сигурен че Ще дойде

Общи условия

Активация на акаунт