Какво направи мъжът ми, този простак?

  • 4 775
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 260
да не е номер 1 Joy

# 16
  • Мнения: 25 633
Докато не кажеш най-сетне какво е направил простакът, залагам на всичкоCrossing Arms

# 17
  • Мнения: 6 155
И от къв зор ние трябва да познаваме? newsm78
Нещо не мога да разбера идеята на темата.

# 18
  • Мнения: 25 633
Е, как да не разбираш?
Писал от нейния акаунт, свалял й приятелките, лезбиецът му с лезбиец и не стига, че се срещал с тях и домъкнал рус косъм (дали е на Блонди? Или на Цомба?  Thinking), ами и пращал снимки на бременните на други лезбийци в нета. И когато накрая е бил разкрит и изобличен, за отмъщение изял рънътъ на дитету.  Crazy

# 19
# 20
  • Мнения: 25 633
Еее, то само това ли било?  Hug
Ами не е простак, щом не е пипнал парите и храната на детенцето!  Naughty
А за другото... Кажи му мъж е не го обиждай повече!  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 603
 Joy
За парите някой беше пуснал слух из града, че се е случило такова нещо. Да, обаче аз собственоръчно ги дадох на майсторите за ремонта и на фирмата за мебели... Върви обяснявай, че нямаш сестра после...

# 22
  • Мнения: 4 965
Само за 2 нямаше да му простя...
Другото може да си има и логично обяснение  Crazy.

# 23
  • Мнения: 6 029
и кво обясни за косъма?

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Може ли, може ли аз да кажа какво обяснение получих за един бюлюк руси косми?!?!? Може ли, а? А?

# 25
  • Мнения: 6 029
Саня, а де? винаги ми е интересно обяснението за таквиз работи. кво обясни?

# 26
  • Мнения: 603
Ами не обясни. Заяви, че може да е на моята шефка (тя е руса)  Shocked и че можело от всякъде да е. Да му се е залепил на тениската и като е легнал с нея на леглото да е останал там (видиш ли?!) Outta Joint
Саня - кажи и ти

# 27
  • Мнения: 4 546
може и да се е лепнал, ако се е возил в такси.  Thinking
аз се чувствам засегната заради бременните снимки  Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 8 999
Всичко мога да преглътна и простя, но ако посегне на рънътъ на дитету, туй ще е краят!

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Значи. Първия косъм, който открих беше в колата. Обяснението беше "Не знам". Питах возил ли е колежки, возил е. Питах коя колежка е с такава коса, отговор- "Не знам". И аз сама измислих обяснението. Била е отворена вратата на колата, покрай нея е минала руса девойка. Духнал е вятър и е вкарал косъма в колата.
Втори път намерих коса в колата, този път на предната седалка, на моето място. Питах возил ли е някого. Возил една колежка по служебни задачи. Качил я само веднъж. Косата беше доста и беше същата като първия косъм. На въпроса ми как от едно возене падна толкова много коса, отговорът беше: "Не знам". Два дни по-късно случайно разбрах, че всяка сутрин мъжът ми ходел да взема въпросната колежка от квартирата и "ходели заедно на работа".
Трети път намерих косъм от същата коса на пода в хола. Сигурна съм, че не я е водил, щот през повечето време съм си вкъщи. Обясних си този факт, че косъм от тази колежка е попаднал върху дрехите на мъжа ми и така е дошъл в хола.
Четвърти път мъжът ми се прибира късно вечерта "от работа" със същия косъм изпльоскан отпред на пуловера. На въпроса ми как този косъм се е озовал върху неговия пуловер получих отговор:"Закачаме си връхните дрехи една върху друга в офиса и така косъмът е полепнал на пуловера ми.".  Пропуснах да задам въпроса как от общо пет колежки само една се скубе в колата ни и по дрехите му. И до днес не мога да намеря обяснение.
След това още няколко пъти намирах от същата коса в колата ни. Обяснението, знаете вече: "Не знам как е попаднал там". И аз не знам. При едно старателно почистване на колата от косми установих, че косата на девойката е в пъти повече от моята собствена.
После девойката си купила кола и спрях да намирам коса. Чудя се дали в нейната кола има коса от мъжа ми   Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт