Обичате ли да се гримирате-3

  • 19 976
  • 516
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 655
много рядко се гримирам, но пък много се харесвам гримирана просто много време ми отнема и затова не се гримирам слагам само руж и червило

# 511
  • Мнения: 3 674
Момичета.....днес си купих новия руж на... ..
Горещо ви го препоръчвам! С блестящи частици е  WinkДнес го пробвах ...и стои страхотно...
.
Heart Eyes

# 512
  • Мнения: 836
Хей, момичета много хубави снимки сте дали!
iguanka, много си сладичка!

# 513
  • Мнения: 19 303
а този руж на Мейбълин и аз го пробвах и ми хареса.пробвах и сенките им от този вид и са пак много хубави,но не знам дали няма да се събират на клепача.

# 514
# 515
  • Мнения: 3 674
а този руж на Мейбълин и аз го пробвах и ми хареса.пробвах и сенките им от този вид и са пак много хубави,но не знам дали няма да се събират на клепача.
Да и аз ги видях сенките...и това се питах.. newsm78 .Особено сините са страхотни. Heart EyesНо като че ли ще се събират  понеже сенките са  мазнички/кремообразни/. ...newsm78.Няма да рискувам.. Mr. Green

# 516
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
хмм,Камеран Диас изглежда доста зле без грим.
И аз се стреснах от Камеран Диас...направо е безлична... Rolling Eyes Не очаквах чак такава разлика,понеже в филмите в   които съм я гледала  никога не съм я виждала  наплескана с много грим....... Thinking
А Дженифърката явно ползва "снопчета могли" на всичките си снимки....Хитруша!  Wink



Аз се стреснах от всичките без Дженифърката  Hug

Общи условия

Активация на акаунт