Кърмене и плаж

  • 1 711
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 259
Ми никакъв проблем не е според мен. Милата година кърмих на плажа, е вярно беше на 1г.4м. Пиеше си вода, ядеше си всичко и от време на време се сещаше (ако не се е заиграл във водата) да посуче за десерт.

# 16
  • Мнения: 9 486
Никакъв проблем!
Чужденците искрено се радваха че виждат бебе да суче на плажа Grinning
Първото ни море беше, когато беб беше на 6мес-15 дена и само и единствено на кърма!
Второто-на 8мес./10 дни/-вече проял и тук-там пюрета, но  пак основно на кърма..само носех вода да измивам соления "биберон" Wink
Все още кърмя /вече беб е на година и половина/ и се чудя дали нема да се затича и по некои други цици и мъж ми да отнесе шамарите Mr. Green

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
За кърмачето - крем със слънцезащитен фактор 50... Мажеш по всички части на тялото, без значение дали ще има някаква дрешка или не... И то поне 15-тина минути преди да отидете на плажа...
За гърдите - препоръчително е да са зад бански... Ако ще ги излагаш на слънце - по съвсем мъничко, без да прекаляваш... Особено ако не са скоро "слънце виждали"...
И ще кърмиш без никакъв проблем...
А ето и доказателство...



Дори кърмачето на снимката беше на година и два месеца... Доста по-любопитно и оглеждащо се от твоето седем месечно бебче... И сучеше с голямо удоволствие... Дори искаше от майка си по-често да й дава... Защото явно виждайки я разголена... Правеше моментална асоциация...
Приятно плажуване...!
newsm10

# 18
  • Мнения: 3 423
и аз бях с пристрастено кърмаче на 1.3 месеца сега на море в Анталия
потвърждавам казаното от Експрес за искането по често да суче,виждайки ме по бански-буквално ме преследваше Joy
но на другите жени гърдите не го вълнуваха-верен ми е Joyдори от мадамите по монокини не е искал да суче bowuu

# 19
  • Мнения: 363
Приятно прекарване на плажа.  Peace
Ние също ще ходим на море и повече ме притеснява излагането на слънце и ултравиолетовите лъчи

# 20
  • Мнения: 35
На нас първия плаж ни бе6е на 3 месе4на възраст _ така 4е няма стра6но. Бе6е бебо под голям 4адър и спе6е от 6ума на вълните. Като и стане време за папане си иска и мама дава. Първо ме бе6е срам ама после ми стана кеф 4е съм на плаж със моето съкрови6те. Сега е на 4 месеца и иска пове4е внимание и за плаж остава малко време, но си ходим без проблем. Ние ли сме най_ малките плажува6ти newsm78

Общи условия

Активация на акаунт