Двегодишно момиченце от Мъглиж почина след побой.

  • 1 401
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 804
Циганските деца, които съжаляваме днес, са бъдещите убийци и насилници утре.
Ама това сериозно ли го мислиш? Ами дайте да ги избием тогава, че дребните ни душици да си съществуват спокойно. Представяш ли си - някъде по света, където нашите деца отглеждат своите деца, могат да решат, че българчетата са носители на всичката лошотия в обществото им. Какво и тях ли да ликвидират? Не знам какво да кажа, тук става въпрос за едно нещастно детенце...
 

# 16
  • Мнения: 9 865
Циганските деца, които съжаляваме днес, са бъдещите убийци и насилници утре.
Ами дайте да ги избием тогава, че дребните ни душици да си хсъществуват спокойно.

Хех, айде ръфай сега... Аз не искам да ги убивам. Но и не разбирам какви са тия крокодилски сълзи. Истината е ,че без образование и възпитание бъдещето на това дете не е розово. На това и на всяко друго.

# 17
  • Мнения: 68
Е,момичета няма значение дали е българче или ромче то е едно невинно дете,което неможе да се защити във каквато и да била ситуация.Колкото до убиеца   не ми пука. Каквото ще да става с него няма значение дали е българин или циганин.Даже му пожелавам доживотен затвор! #Cussing out

# 18
  • Мнения: 765
Е,момичета няма значение дали е българче или ромче то е едно невинно дете,което неможе да се защити във каквато и да била ситуация.Колкото до убиеца   не ми пука. Каквото ще да става с него няма значение дали е българин или циганин.Даже му пожелавам доживотен затвор! #Cussing out
Надявам се да го тормозят много и всякак в затвора  . Изрод ! Все ми е едно - ром , циганин , българин , японец - света ще е по-хубав без такива като него .

# 19
  • Мнения: 804
Но и не разбирам какви са тия крокодилски сълзи. Истината е ,че без образование и възпитание бъдещето на това дете не е розово. На това и на всяко друго.
Тоест заслужават внимание и състрадание само деца чието бъдеще е "розово". Ами ако критериите ни за "розово" не съвпадат? Ако моето "розово" е по-розово от твоето?

# 20
  • Мнения: 765
Убито е 2 - годишно дете . Чрез побой . Това е . Бог да го прости и да ни прости и нас .

# 21
  • Мнения: 9 865
Тоест заслужават внимание и състрадание само деца чието бъдеще е "розово". ...

Не.
Нямам какво да кажа. Моята гледна точка е честна, аз не съдя и не критикарствам. Просто виждам нещата такива каквито са. Ако беше бяло или синьо пак щеше да е същото, но според мен не битието определя съзнанието.
Състраданието в случая не е нужно никому.
Бог да го прости и да ни прости и нас .

# 22
  • Мнения: 457
Боже, милата душичка Cry
Изрод, в затвора да го вкарат и 20 години минимум да лежи този изрод!
Няма никакво значение ромче или не- това е невинно човешко същество, жалко за него!

# 23
  • Мнения: X
Вчера четох в труд за циганин,пребил зверски 3-годишния си син.Детенцето е в кома,със счупен череп.Ударил с цепеница детето по главата,защото много пищяло, докато му се карал да млъкне.А детенцето имало уплах от бащата,защото системно ги биел.
А пък майката ми беше най-интересна.Лъгала до последно полицията,че детето е паднало от прозореца.А то било цялото със стари синини и рани от побой.6 деца имали и бащата редовно ги пребивал от бой.Абе нямам думи.  #Crazy

# 24
Плаках и за 3-годишния Иван вчера, плаках и за 2-годишната Галя. Нямам думи, просто не знам какво мога да кажа повече в случая... Жалко за детето! Сега вече никой нищо няма да може да му причини...

# 25
  • Мнения: 6 417
3-годишният Иван е с мозъчна смърт.

Общи условия

Активация на акаунт