Носите ли накит на глезена?

  • 9 063
  • 165
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 770
         Аз пък умирам за пръстени за крака, даже повече от гривните ги харесвам.  Heart Eyes

# 106
  • Мнения: 4 435
Нося златна гривничка на крака си нон-стоп,дори и през зимата.Харесвам си я и смятам че е секси.

# 107
  • Русе
  • Мнения: 2 354
веднъж сложих и още същия ден си изгубих накита. Беше преди 4-5 год. Оттогава не съм правила такива опити

# 108
  • София
  • Мнения: 1 783
Нося, носила съм и ще продължавам да нося. Никога не я свалям - една сребърна верижка.

# 109
  • Мнения: 9 095
Не нися. Интересен факт е, че в древни времена "жриците на любовта" са носили такива верижки на глезените и колкото по-дебела е верижката толкова по -скъпи били. Rolling Eyes

Не нося. Интересното е че оприличавам носещите на такива, без да съм запозната с интересния факт, без да обиждам никого, просто гледна точка Peace

# 110
  • Варна
  • Мнения: 672
Не, не нося  Peace

# 111
  • Мнения: 3 622
Не нося никакви синжирчета или пръстенчета по краката - не ми харесва

# 112
  • гр.София
  • Мнения: 430
Нося една сребърна верижка с малка богородичка, много си я харесвам и не я свалям Simple Smile

# 113
  • Мнения: 2 716
Като ученичка си носех часовника на глезена.
Всички ме питаха "колко е часът"  Joy
Харесваше ми как стои.
И бижутата за крака ми харесват.

# 114
  • Мнения: 6 033
НЕ нося, малко селско ми се вижда...особено пък тези тенекиените..мани, мани.. ooooh!
И аз не нося, много се дразня на хора който носят тенекийки, просто това според мен е много селско, от къв зор пък ще нося някакъв накит на глезена си, разбирам на ръката- китката, но на глезена  #Crazy, никога не съм харесвала подобно нещо, не съм носила, а и нямам намерение да го правя.

# 115
  • Мнения: 6 164
На тънък глезен на дълъг крак е красиво. И разбира се, да е съчетано с дрехите, за лятото, а не под чорапогащника. Crazy
Виждала съм на жена кинта и 20 и на дебелия глезен - гривна. Sick Ми гадно е, как да не е!

Не нося, защото не съм си купила. Wink

# 116
  • Мнения: 272
Носих като студентка,но сега вече не ми харесва.

# 117
  • Мнения: 18
Въобще не ми харесва ,независимо на какъв крак.

# 118
  • София
  • Мнения: 6 808
Нося лятото гривна на глезена, но есента разбираемо я махам.  Laughing

# 119
  • Мнения: 4 496
Не нося,но ако реша-ще е нещо,което не дрънчи,не звъни и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт