Носите ли накит на глезена?

  • 9 009
  • 165
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 407
Не нося, защото имам татос,но иначе ми харесва.

# 61
  • Мнения: 2 956
Не нося сега, но съм носила и ми харесва.

# 62
  • Мнения: 2 019
аз нося

# 63
  • София
  • Мнения: 2 381
Не нося. Все си мисля, че не ми е хубав глезенът, въпреки че не съм дебелана.  newsm78

# 64
  • Мнения: 8 505
Здравейте,
Искам да попитам дали носите някакви накити на глезена като златни илисребърни синджири и какво е тълкуванието за това,че тук чух какви ли не глупости?

Не нося,не ми пасва на стила.
За тълкуването нямам никаква представа,но трябва да отбележа,че от всички накичени мадами,които съм виждала,на много малко от тях ми е харесало как им стои.По мое мнение това е доста капризен аксесоар.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Нося сребърна тънка верижка (с малко слонче Embarassed) За демоде незнам, но придава "вид" на крака.
На какво точно придава вид?Ако крака ти няма вид,надали гривната ще му придаде.


Ами същия вид придава, който придава колието на шията или гривната на ръката. Не съм забелязала тези дето се кичат с бижута по ръцете и врата да се замислят как им изглежда въпросната част от тялото. Whistling

# 66
  • Мнения: 520
Не нося, нещо вече никакви бижута не ми се носят освен обеци

# 67
  • Мнения: 4 076
[от всички накичени мадами,които съм виждала,на много малко от тях ми е харесало как им стои.По мое мнение това е доста капризен аксесоар.
Майка ми,жена на 60 г.и малко(видима възраст 40-45),през лятото носи тънка златна гривничка на глезена си.Дори не се замислям красиво ли е,щом нея я кефи.Пък и определено не е грозно.

# 68
  • Мнения: 3 537
Не нося

# 69
  • Мнения: 208
О да  Grinning Много харесвам гривните за глезен -в момента издирвам нещо свежо и закачливо за морето. Май от там ще се екипирам с накити за глезените.

# 70
  • Мнения: 1 817
Да, през лятото. Намирам го секси! Не ме интересува какво означава.  Peace

# 71
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Преди време носех тънка сребърна верижка на глезена. Един познат англичанин ме попита дали знам, че това е знак за лека жена. Направо си изстинах на място, оттогава не слагам.

# 72
  • Мнения: 208
Преди време носех тънка сребърна верижка на глезена. Един познат англичанин ме попита дали знам, че това е знак за лека жена. Направо си изстинах на място, оттогава не слагам.
И да е било някога знак за това, вече определено не е  NaughtyВсе пак модата на гривните за глезен сме я възприели от изтока,където не е знак за лека жена - там си е трздиционен накит.

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Много ми харесва гривна на глезена и я нося с удоволствие всяко лято. Даже имам няколко, в зависимост от дрехите. Laughing Пасват ми на стила на обличане и изобщо не ме интересува какъв знак е това!!!

# 74
  • Мнения: 2 386
Я кажете сега къде има готини гривнички за крак, че моята ми омръзна..
Харесвам цветни и морски  Wink

Общи условия

Активация на акаунт