Носите ли накит на глезена?

  • 9 015
  • 165
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 208
Я кажете сега къде има готини гривнички за крак, че моята ми омръзна..
Харесвам цветни и морски  Wink
И аз това питам -търся точно нещо цветно и морско, но не намирам. Ако някой знае къде има да казва веднага  Laughing

# 76
  • Мнения: 5 475
Не нося

# 77
  • Мнения: 235
Преди години носех много тъничка сребърна гривничке- синджирче. Много ми харесваше и по цяло лято не съм я сваляла. После майка ми беше подарила златна гривна на сина ми и аз я носих на глезена си, защото на ръката ми беше много голяма. Добре ме подсетихте, за да си сложа и това лято. Но бих си купила някоя нова- с мидички, морски мотив. Тъкмо ще има за какво да гледам по магазините. Благодарско, момичета.

# 78
  • София
  • Мнения: 1 654
 Не съм носила, но на морето са ми идвали подобни мераци Crazy

# 79
  • Мнения: 5 103
Не харесвам и не нося Peace Peace

# 80
  • Мнения: 3 794
Аз много харесвам гривни за глезена - много етно  Simple Smile Така,че с голямо удоволствие, в зависимост от тоалета ми, нося.

# 81
# 82
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Здравейте дами! Аз нося сребърна гривна на глезена и пръстенчета на краката, харесва ми! Не мисля, че е демоде или селско. Накитите за крака са сладурски и доста закачливи. Чела съм, че индийките слагат пръстени на пръстите, на краката си защото там има много ерогенни зони и те /пръстените/ ги стимулират.  bye

# 83
  • Мнения: 18 542
Не нося, само халкичка на десния безименен.

# 84
  • Мнения: 5 622
 Всичко зависи от глезена. Ако е дебел, изобщо няма нужда да се слагат подобни щуротии, защото това само би провокирало хората да гледат повече натам, съответно правите "дефекта" по-видим. Ако жената е с хубав, тънък и нежен глезен, не виждам нищо лошо в това да си сложи нещо. Изобщо не мисля, че нещо подобно е демоде или има някаква определена символика  hahaha

# 85
  • София
  • Мнения: 1 043
Чела съм, че индийките слагат пръстени на пръстите, на краката си защото там има много ерогенни зони и те /пръстените/ ги стимулират.  bye

Слагат ги, когато се омъжат. Това е "официалната" версия  Mr. Green, иначе истинската причина може да е тази, която казваш  Crazy Не знаех  Grinning

# 86
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Като тинейджърка, носех какви ли не неща по краката си- пръстени, гривнички, но сега ми изглежда смешно  Mr. Green

# 87
  • Мнения: 1 424
Не нося  Peace

# 88
  • Мнения: 3 453
Не нося,не ми харесва как ми стои Laughing

# 89
  • Мнения: 636
Не нося, дори гривна на ръката рядко си слагам. Сигурно е въпрос на навик.

Общи условия

Активация на акаунт