Носите ли накит на глезена?

  • 9 007
  • 165
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 819
Да,нося и много ми е гот с нея.Намирам я за секси и привличаща погледите,а лекото и звънтене...много ме кефи.

# 136
  • Мнения: 1 339
Не съм носила и не мисля и да нося.

Веднъж видях една жена с гривна на глезена, а отгоре имаше чорапогащник. Не изглеждаше секси....  Sick

# 137
  • Мнения: 1 877
Ох,и аз не нося,макар че мъжа ми го намира замного секси

# 138
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Не, никога не съм носила.
Но, пръстен на крака - да. Wink

# 139
  • Мнения: 1 149
Ако е нещо нежно и красиво-защо не ,някак си закачливо ми изглежда,но само лятото и само на морето.

# 140
  • Мнения: 645
Не нося защото ги скъсах всичките Embarassed Обаче направо обожавам, много женствено и нежно седи newsm03

# 141
  • Мнения: 410
ако е някое нежно синджирче стои супер.аз нося и ми харесва

# 142
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Много ми харесват.Имам 2 фини верижки за глезена и пръстен ( от бяло  и обикновено злато)...Сменям ги според слу4ая в зависимост какви са останалите бижута които съм сложила ....
Относно тълкуванията, направо ме разбихте.. #Crazy.. 95% от жените в Мадрид носят гривни за глезенна... Дори си има специална дума, която озна4ава "гривна за глезена".. Най малкото зву4и несериозно да се твърди 4е  мадрид4анкитесе  са демодиирани селянки с леко поведение....

# 143
  • Мнения: 1 149
Много ми харесват.Имам 2 фини верижки за глезена и пръстен ( от бяло  и обикновено злато)...Сменям ги според слу4ая в зависимост какви са останалите бижута които съм сложила ....
Относно тълкуванията, направо ме разбихте.. #Crazy.. 95% от жените в Мадрид носят гривни за глезенна... Дори си има специална дума, която озна4ава "гривна за глезена".. Най малкото зву4и несериозно да се твърди 4е  мадрид4анкитесе  са демодиирани селянки с леко поведение....


 Peace

# 144
  • Мнения: 11 004
Нося през лятото на бос крак. Когато съм с чорап и ботуш през студените сезони ми е неудобно.

# 145
  • Мнения: 166
Нося през лятото на бос крак. Когато съм с чорап и ботуш през студените сезони ми е неудобно.


 Peace

# 146
  • Мнения: 795
Не, никога не съм носила, но ми харесва!

# 147
  • Мнения: 7 474
Рядко нося и то сямо лятото

# 148
  • Мнения: 423
Не, никога не съм носила, но ми харесва!

 Peace

# 149
  • Мнения: 852
Не, никога не съм носила, но ми харесва!

 Peace



И аз съм така Peace

Общи условия

Активация на акаунт