Носите ли накит на глезена?

  • 9 012
  • 165
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 1 176
Рядко нося. Зависи от накита де.

# 151
  • Мнения: 3 647
Не нося.
Семантиката  на бижутата  на глезена идва от арабския свят и е значела, че носещата я е сексуална робиня на еди си  кои.....
 Относно изказването дали е селско или не -  всеки си  има  право  на вкус и  мнение, но  фактът че то не  съвпада с нашето  не го прави автоматично  по -низш или  селяндур  Peace

# 152
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Не нося.
Семантиката  на бижутата  на глезена идва от арабския свят и е значела, че носещата я е сексуална робиня на еди си  кои.....
 Относно изказването дали е селско или не -  всеки си  има  право  на вкус и  мнение, но  фактът че то не  съвпада с нашето  не го прави автоматично  по -низш или  селяндур  Peace
Ле-леее много интересно е значението, а дали е пишело на кой точно е била робинята на някаква плочица или нещо такова, интересно ми стана!

# 153
  • Мнения: 5 250
Да гривна, но само лятото.

# 154
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Не! Никога не съм носила. Hug

# 155
  • Мнения: 3 647
Не нося.
Семантиката  на бижутата  на глезена идва от арабския свят и е значела, че носещата я е сексуална робиня на еди си  кои.....
 Относно изказването дали е селско или не -  всеки си  има  право  на вкус и  мнение, но  фактът че то не  съвпада с нашето  не го прави автоматично  по -низш или  селяндур  Peace
Ле-леее много интересно е значението, а дали е пишело на кой точно е била робинята на някаква плочица или нещо такова, интересно ми стана!
Mmm да, правилно си се досетила  Flutter  bouquet

# 156
  • Мнения: 674
Не нося,но ми харесва !

# 157
  • София
  • Мнения: 10 858
Не нося, но бих носила с удоволствие. Разбира се зависи от самото бижу, за глезена мисля, че стои много секси едно нежно синджирче, с няколко висулки, евентуално.
За съжаление вече е късно да си купя такова бижу, но ме подсеща да го направя за следващото лято.

# 158
  • София
  • Мнения: 3 787
Не съм носила от години.Когато бях ученичка,през лятото често слагах разни гривнички Wink

# 159
  • Мнения: 3 674
Нося лятото   Hug ...много харесвам когато видя мацка с гривничка на глезена  Heart Eyes Мисля че е много секси  Peace

# 160
  • Мнения: 891
Не съм носила, но ми харесва и бих носила.  Peace

# 161
  • Мнения: 4 187
Имам гривна на левият крак, много тънка верижка, почти не се забелязва.

# 162
  • Мнения: 292
Нося да,но в момента нямам , но на мин лично ми харесва, струва ми се секси стига да е нещо семпло и изискано.

# 163
  • Мнения: 1 919
Нося да,но в момента нямам , но на мин лично ми харесва, струва ми се секси стига да е нещо семпло и изискано.
и аз така

# 164

Общи условия

Активация на акаунт