Какво мислите за гейовете и истински мъж ли е бил Ахил ;)

  • 6 605
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 733
Отношението ми към гейовете е като към всички останали хора. Не са ми неприятни, не ме дразнят, не им се лензя, хора като хора. Предполагам е полезно и безопасно жена да си има за приятелка гей Thinking Най-малкото няма вероятност да изчука половинката и, поне не голяма...

# 16
  • Мнения: X
...полезно и безопасно жена да си има за приятелка гей Thinking Най-малкото няма вероятност да изчука половинката и, поне не голяма...
Но има вероятност да налети на приятелката си. Mr. Green
Между другото, някой знае ли какви са ранните признаци за обърната резба?

# 17
  • Мнения: 4 733
Кво ще и налита, да я гъделичка ли Simple Smile Повечето се отвращават от женските полови органи и недоумяват какво толкова биват привлечени от тях хетеросексуалните мъже Simple Smile

# 18
  • Мнения: X
Касиди, разбрала съм те грешно. Laughing

# 19
  • Мнения: 920
Наведе ме на мисъл/ Чудо, щото съм блондинка/. А ако детето ви е гей?

# 20
  • Мнения: 4 733
Ще му се радвам. Както вече споменах нямам против.

# 21
  • Мнения: X
Точно за това на мен ми е интересно има ли някакви ранни признаци, че детето е предразположено.
Ще си обичам децата ако се окаже, че са обратни.Не бих им простила ако не са истински хора.Не бих простила и на себе си.

# 22
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Ами сигурно има такива признаци.

Надявам се някой гей да се включи в темата да каже как е от другата страна на барикадата, а и да поспорим малко за отскок  Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 3 268
Преди всичко да си гей,означава да си егоист с главна буква.Това е най-характерното качество на гейовете.Имам много близък човек,който е гей.Много го обичам,виждаме се рядко,защото живее в чужбина и е много добричък.Всеки казва,че приема гейовете,ама се моли да не му дойде до главата.Добре,че синът ми не е гей,защото мъжът ми нямаше да го понесе.Това щеше да го убие.Не вярвам на тези,дето казват,че биха приели нормално това,детето им да е гей.Това е лицемерие.
Що се отнася до Ахил,то по това време тези неща са били нещо нормално.Обяснението е,че мъжете са воювали с години и не са имали жена до себе си.Алескандър Македонски гей ли е бил?И той е спял с мъже,но се е оженил за жена.

# 24
  • Мнения: X
Stefani6 ,лицемерка ли ме наричаш?!
Позволи на хората да познават по-добре самите себе си, отколкото ти ги познаваш.
Бих се радвала децата ми да са живи , здрави , човечни и обичани.

 Без значение дали имат или нямат хомосексуални наклонности.

# 25
  • Мнения: 920
Преди всичко да си гей,означава да си егоист с главна буква.Това е най-характерното качество на гейовете.Имам много близък човек,който е гей.Много го обичам,виждаме се рядко,защото живее в чужбина и е много добричък.Всеки казва,че приема гейовете,ама се моли да не му дойде до главата.Добре,че синът ми не е гей,защото мъжът ми нямаше да го понесе.Това щеше да го убие.Не вярвам на тези,дето казват,че биха приели нормално това,детето им да е гей.Това е лицемерие.
Що се отнася до Ахил,то по това време тези неща са били нещо нормално.Обяснението е,че мъжете са воювали с години и не са имали жена до себе си.Алескандър Македонски гей ли е бил?И той е спял с мъже,но се е оженил за жена.

Откъде си сигурна? Може и да е гей, но никога няма да го признае пред вас.

# 26
  • Мнения: X
Да, Мадам Гоца е права.
При това отношение със сигурност не би ви признал.

# 27
  • Мнения: 4 733
Stef, наистина го мисля. Харесва ми или не ако детето ми е гей или лез едва ли ще се питам приемам ли го или не. Родител съм, това изключва всички останали възможности освен съгласие със сексуалните му нагласи.

# 28
  • Мнения: 3 268
Stefani6 ,лицемерка ли ме наричаш?!
Позволи на хората да познават по-добре самите себе си, отколкото ти ги познаваш.
Бих се радвала децата ми да са живи , здрави , човечни и обичани.

 Без значение дали имат или нямат хомосексуални наклонности.
Не съм визирала теб.Дори не бях прочела поста ти.Извинявай!Изразих си мнението,мнението на човек,чието семейство е преживяло това.Повярвай,много е трудно.Не ти го пожелавам.

# 29
  • Мнения: 3 423
Надявам се някой гей да се включи в темата да каже как е от другата страна на барикадата, а и да поспорим малко за отскок  Twisted Evil

Мой познат емигрира от България
точно защото е гей, което значело
за него линч доживот. Обществото
ни е много консервативно и за тези
хора няма нормално съществуване.
Или са потиснати, или са позьори.
Този момък се отеба на воля тука.
Сърце лудо педалско не трае. Не
иска и дума да отвори за връщане
в БГ. Разбирам го напълно. Тук дори
може да се омъжи, да осинови дете,
да живее пълноценно, без постоянно
някой да шушука грозно зад гърба му.

Общи условия

Активация на акаунт