Дали има и други като мен?

  • 3 078
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Сама си избирам всичко.Той едва ме изтърпява пред магазина,пък какво остава да влезе вътре. Grinning
smile3512-не знаех даже че има такива мъже сигурно щото и на всичките ми приятелки мъжете им са такива.Даже предпочитам да изляза с приятелка ей така по женски отколкото с мрънкащия ми мъж.

# 31
  • Мнения: 10 758
Подозирам, че съм бяла гарга, но все пак да попитам.  На мен мъжа ми ми купува козметиката и ми избира облеклото.  Козметиката - защото пътува в чужбина и ми я купува от там, срещу което нямам нищо против.  Дрехите - твърди, че се обличам много скучно и с дрехи, които  не ми отиват и ме обезличават. Направихме веднъж един тегел из моловете, избра ми  2 ката парцалки и по-късно няколко човека отбелязаха колко добре съм изглеждала. Та - нека пазарува щом умее.  А има ли и други като мен?
Направо ти завиждам.Моя е точно обратното.
Даже аз му купувам дрехите.


# 32
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Сама си купувам дрехите и козметиката, но доста често го взимам с мен, за да си каже мнението за някоя дрешка!

# 33
  • Мнения: 156
Вземам го с мен по магазините,винаги знае какво харесвам,а и подозирам,че ако го пусна сам ще съм предоволна-винаги успява да омайва продавачките и те направо си умират да го обслужат и да му предложат всичко.Само че така ще взема да си разваля кефа от ходенето по магазините Stop.Оставям го да пазарува с мен само когато е сам в чужбина-иначе двамата! Wink.
За козметиката само не е много компетентен,но с напътствия би купил,каквото мукажа,но на своя глава-не

# 34
  • Мнения: 511
Сама си купувам всичко Flutter Така или иначе няма кой, ако не аз  Confused Laughing

# 35
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Най-хубавите ми дрехи са купени от мъжа ми.

# 36
  • София
  • Мнения: 7 097
Не, държа сама да си избирам всичко. Най-много като пътува в командировки в чужбина да ми донесе парфюм, но пак по моя поръчка.

# 37
  • Мнения: 2 039
Не,сама се грижа за стайлинга си  Blush,по-скоро аз му купувам на него,когато нещо ми хареса!Доставя ми неистово удоволствие да ходя по магазините,не бих му го отстъпила  Naughty

# 38
  • Мнения: 569

 Винаги сама съм си избирала дрехите......но никак не е лошо мъжът/приятелят ти да има вкус и от време на време да те изненадва с нещо!

# 39
  • Мнения: 1 234
Винаги всичко сама си избирам.Съвети-да,приемам,ама не и да ми избира някой всичко.Не че има нещо кой-знае колко лошо Rolling Eyes,ама просто моя стил на обличане е малко по-различен и не особенно традиционен (но винаги премерен-не си позволявам да изглеждам смешно и претруфено Naughty).Ако някой почне да ми избира дрехите никога няма да уцели това,което ми харесва ooooh!

# 40
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Не, сама си купувам всичко. Дрехи и козметика само като подарък ми е купувал по поводи и то след консултация с майка му, която има страхотен вкус. Peace

Но той да ми избира всичко е абсурд, аз самата не искам. Друго си е да се размотая по магазините и после доволна от шопинга да пия едно кафе с приятелка. Simple Smile Така и аз доволна и той доволен.

# 41
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Дрехи и козметика си избирам сама. Той ми мъкне редовно златни бижута...има вкус пък и мярката започна да ми нацелва.

# 42
  • Мнения: 27 524
Не съм от вашия отбор  Grinning

# 43
И аз сама си пазарувам. Мъжът ми не мога да го замъкна по магазините дори да се тръшна на земята и гладна стачка да обявя. ooooh! Мрази да пазарува човекът и толкоз. Дори подаръците по празниците си пазарувам сама, ама така ми е по-добре. Хем ще си купя каквото съм си харесала  Money, хем и без това не обичам много изненади при подаръците. Купувам му и на него дрехи. Идва с мен в магазина само ако съм избрала предварително нещо и ако трябва да го пробва. За 10 мин сме приключили с пазаруването.

# 44
  • Мнения: 4 076
Имам приятелка,чийто съпруг й избира дрехи,козметика,аксесоари и т.н. и тя прави впечатление със страхотен стил и възможности.Отначало й се виждаше странно,после го прие и свикна.При мене е обратното-купувам на цялото семейство и много често помагам на приятелки,които харесват стила ми.Важното е да сме хубави! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт