Косата ми спря да пада

  • 81 527
  • 193
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 149
Май няма.Щом никой не се хвали Sick

# 151
  • Мнения: 26
Абе като ви е гадно млякото така, защо не му сложихте сладко от ягоди или нещо подобно?
Аз правя една торта по подобен начин и става мноооого вкусна Hug

# 152
  • Мнения: 1 149
Абе като ви е гадно млякото така, защо не му сложихте сладко от ягоди или нещо подобно?
Аз правя една торта по подобен начин и става мноооого вкусна Hug
Дай рецептата бе мила.Да съчетаем вкусното с полезното Hug

# 153
  • Мнения: 26
Viktori, ето я рецептата:
2 големи кофички сметана (но аз слагам една кофичка сметана и една кисело мляко);
1 малко бурканче сладко от ягоди
1 пакетче желатин (ако ви се струва подозрително, че ще стегне с един, може и два)- някой беше написал как се разтваря на водна баня;
Всичко това се разбърква и се излива в кръгла купа, в която предварително е наредено нарязано на кръгчета руло. Това са от тези готовите рула, аз си вземам без глазура и с ягодов пълнеж, че да си пасне с крема.
Като изсипеш кремчето, пъхаш купата в хладилника да стегне и после като я обърнеш тортата прилича малко на футболна топка, защото рулото остава отгоре.
Струва ми се, че много тъпо го обясних newsm78
Ама нали се сещате, че за въпросната доза от 1 желатинче, трябва да омахате цялата торта hahaha

# 154
  • Мнения: 1 149
Viktori, ето я рецептата:
2 големи кофички сметана (но аз слагам една кофичка сметана и една кисело мляко);
1 малко бурканче сладко от ягоди
1 пакетче желатин (ако ви се струва подозрително, че ще стегне с един, може и два)- някой беше написал как се разтваря на водна баня;
Всичко това се разбърква и се излива в кръгла купа, в която предварително е наредено нарязано на кръгчета руло. Това са от тези готовите рула, аз си вземам без глазура и с ягодов пълнеж, че да си пасне с крема.
Като изсипеш кремчето, пъхаш купата в хладилника да стегне и после като я обърнеш тортата прилича малко на футболна топка, защото рулото остава отгоре.
Струва ми се, че много тъпо го обясних newsm78
Ама нали се сещате, че за въпросната доза от 1 желатинче, трябва да омахате цялата торта hahaha
Добре си обяснила.Обезателно ще пробвам.Много вкусно ми звучи.  bouquet

# 155
  • Мнения: 1 802
Хайде де, някой ще се престраши ли да сподели какви успехи постигна със хапването на желатин?  Sunglasses

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 15:10 от ~WOMANISH~

# 156
  • Мнения: 140
Косата ми не пада, но прочетох че желатина е полезен и за ноктите и реших да пробвам.
Не е лошо на вкус, все едно ядеш кисело мляко на гранулки Laughing Laughing
Аз мисля да разтавям желатина е различни неща и така 1 месец. Все пак важен е той Flutter

# 157
  • Мнения: 1 149
Косата ми не пада, но прочетох че желатина е полезен и за ноктите и реших да пробвам.
Не е лошо на вкус, все едно ядеш кисело мляко на гранулки Laughing Laughing
Аз мисля да разтавям желатина е различни неща и така 1 месец. Все пак важен е той Flutter
Ще чакаме с нетърпение след месец да споделиш Peace

# 158
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Интересно...  Thinking

# 159
  • Мнения: 140
Косата ми не пада, но прочетох че желатина е полезен и за ноктите и реших да пробвам.
Не е лошо на вкус, все едно ядеш кисело мляко на гранулки Laughing Laughing
Аз мисля да разтавям желатина е различни неща и така 1 месец. Все пак важен е той Flutter
Ще чакаме с нетърпение след месец да споделиш Peace
ok s udovolsvie 6te spodelq,nqdqvam se da mi pomogne naistina  s noktite... Laughing
Ot  9 april sam strikna i vs den si hapvam do sega Sunglasses

# 160
  • Мнения: 630
Момичета, и аз се зарибих с този желатин. Преди време често си правих такива домашни кремчета. Става разкош. Значи първо си разтваряйте желатина във водичка и после на водна баня, смесете го с млякото и после добавете някакво степче на вкус. На мен най- много ми харесва степ малина. Става като плодово мляко като стегне. Залавям се още от днес. След месец ще видим дали има някаква промяна. На мен не ми пада косата, но пък може да стане по- хубава.

# 161
  • Мнения: 1 149
Момичета, и аз се зарибих с този желатин. Преди време често си правих такива домашни кремчета. Става разкош. Значи първо си разтваряйте желатина във водичка и после на водна баня, смесете го с млякото и после добавете някакво степче на вкус. На мен най- много ми харесва степ малина. Става като плодово мляко като стегне. Залавям се още от днес. След месец ще видим дали има някаква промяна. На мен не ми пада косата, но пък може да стане по- хубава.
Оределено звучи доста вкусно Peace

# 162
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Момичета, и аз се зарибих с този желатин. Преди време често си правих такива домашни кремчета. Става разкош. Значи първо си разтваряйте желатина във водичка и после на водна баня, смесете го с млякото и после добавете някакво степче на вкус. На мен най- много ми харесва степ малина. Става като плодово мляко като стегне. Залавям се още от днес. След месец ще видим дали има някаква промяна. На мен не ми пада косата, но пък може да стане по- хубава.
Оределено звучи доста вкусно Peace

Мдам..вкусно
Само дето аз пак съм недоразбрала  newsm78 млякото прясно или кисело? newsm78

# 163
  • Мнения: 630
кисело бе

# 164
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
   Peaceсега разбрах,дано има ефект,че имам ужасен косопад   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт