ХУБАВА ПЛЮШЕНА ПЛАЖНА КЪРПА - ОТКЪДЕ?

  • 10 007
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 197
А турската (китайската) дали попива добре и дали е плътна? Китайските, които съм виждала са ужасни като вестник. А за български и аз се чудя има ли - питах в доста магазинчета където продават български кърпи и ми казват, че няма.
Да, попива и е плътна. И аз съм виждал едни много тънки, но тази специално е добра.
На Панагюрище има много магазини. Аз се сещам за няколко:
-на Граф-а пак срещу Ориндж центъра, но по-близо до пл. Гарибалди
-на Ботев в участъка между 5-те кьошета и пл. Македония има 2 - единия е на трамвайната спирка на 6 и 9 тм на площада (срещу него е магазин Валентино Сикрет, където има ТАС), а втория е близо до 5-те кьошета (едни малки павилионоподобни магазинчета)
-на Скобелев веднага след 5-те кьошета в посока Руски паметник
-на Прага срещу Военна болница

# 16
  • Мнения: 204
V magazin Christior na ruski Pametnik ima strahotni kurpi, i za mama i za deza.

# 17
  • София
  • Мнения: 700
Мами, благодаря на всички, които се включиха.Вчера си купих страхотна плюшена голяма кърпа от едно магазинче в Люлин  - българска на Яна - Панагюрище за 20лв и материята е страхотна Peace.

Да, попива и е плътна. И аз съм виждал едни много тънки, но тази специално е добра.
На Панагюрище има много магазини. Аз се сещам за няколко:
-на Граф-а пак срещу Ориндж центъра, но по-близо до пл. Гарибалди
-на Ботев в участъка между 5-те кьошета и пл. Македония има 2 - единия е на трамвайната спирка на 6 и 9 тм на площада (срещу него е магазин Валентино Сикрет, където има ТАС), а втория е близо до 5-те кьошета (едни малки павилионоподобни магазинчета)
-на Скобелев веднага след 5-те кьошета в посока Руски паметник
-на Прага срещу Военна болница
Boto тези адреси , които си посочила са на магазини Панагюрище, нали? Доколкото знам те нямат нищо общо с производителя на хавлии от Панагюрище - фирма Яна, просто са си кръстили магазините така, а продават турска стока.
Аз търся български халати-за мен, за малката и за мъжа ми. Къде се продават на сносни цени?
Благодаря ви Wink
terina ,в това магазинче имаше и халати на Яна - цените бяха от 27 до 45лв приблизително в зависимост от плътността. Детските - имаше много хубави - пате, жаба, зайче за 16лв мисля, че бяха. Не знам дали са сносни цените. Синът ми има такова детско халатче, но ни е подарък и не знам колко струва. Ако ти е удобен района ще ти обясня къде е.

# 18
  • Мнения: 554
ДюДю, би ли ми обяснила на лични къде точно се намира. Като гледам цените сис трува да се разходя до люлин
Благодаря предварително

# 19
  • София
  • Мнения: 412
Всички магазини, които boto е посочила продават стока и на Яна. Ние имаме и кърпи и халати и съм много доволна. Освен това ги има и в метро.
 Peace

# 20
  • Мнения: 1 881
Най - хубавите хавлии съм купила от един магазин на "Раковска", страшно дебели, много "попиващи" и цветовете не са мръднали. Магазинчето беше на 1-2 пресечки от Сливница /магазин за луксозно спално бельо/, дано го има още, че скоро пак си мисех да го посетя. Не знам какво производство и бяха обаче, нито цени помня newsm78 И досега съжалявам, че купих само две тогава  Confused

# 21
  • София
  • Мнения: 700
ДюДю, би ли ми обяснила на лични къде точно се намира. Като гледам цените сис трува да се разходя до люлин
Благодаря предварително

terina , извинявай , че чак сега ти отговарям(може вече да не те интересува). Магазинчето се намира в Люлин на Кооперативния пазар - срещу Бъфало има един базар - там е. Много зле  обясних, но не се сещам как по-добре да ти обясня. Базара е на гърба на спирката на 111 на Кооперативния в посока Младост.
А там продават и кърпи второ качество, които са с  малък дефект. Струва си, защото повечето от тях са шити за износ и материята е много качествена. А леко дръпнато конче на хавлиена кърпа за мен не проблем.

# 22
  • Мнения: 100
В метро на Яна Пангюрище са много хубави кърпите.

# 23
  • Мнения: 556
МОМИЧЕТА,КЪДЕ МОГА ДА НАМЕРЯ МАГАЗИН НА ОВИЕЗЕ(OVIESSE) ВЪВ ВАРНА? Rolling Eyes Embarassed

# 24
  • Мнения: 112
Срещу Столимна митница има един магазин за дрехи втора употреба - много голям. На втория етаж обаче има кърпи и одеяля - конфискувани митнически стоки. НОВИ са и има страхотни. А и цените са мн. добри! Ние купихме оттам в началото на лятото 2 големи плюшени плажни кърпи, които ни струваха 30 лв!!!Всеки ден ги перях след плаж, че с малкия все нещо накапваше. Не са мръднали!

# 25
  • Мнения: 2 936
а някой да има впечатления от тези на HERDING и МОRGENSTERN?

# 26
  • в центъра
  • Мнения: 445
Незнам какво е разликата между плажна кърпа и голяма хавлия, но страхотни хавлии във всякакви размери има в магазина за конфискувани стоки преди автогарата до една банка (забравих коя беше). На първия етаж е магазин за дрехи втора употреба, през който трябва да се мине, за да се качиш по едни стълби до втория етаж и там има страшно изгодни неворятни хавлии и пердета (чисто нови - конфискувани).

Общи условия

Активация на акаунт