С какво спят бебоците ви?

  • 1 835
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 418
  по боди без ръкав,на леко отворен прозорец.
  без чорапки.

# 46
  • Виена
  • Мнения: 725
По боди с къс ръкав,но ако е много горещо по боди потник.Без чорапки.Прозореца го оставям 1 педя отворен.

# 47
  • Мнения: 318
По боди с къс ръкав и чорапки,прозореца е леко отворен.Завита е с лятна пелена за кошара.

# 48
  • Мнения: 86
Аз се притеснявам, че много дебело е облечена ама не знам как да го избегна защото аз й обличам на моята девойка една пижамка и ако не я повия така че да й прибера ръчичките, така както нашите майки са ни повивали изобщо не може да заспи. Понеже понякога на сутринта успява да се измъкне от пелената отгоре й мятам и едно олекотено одеалце. Направо не знам какво да я правя защото се изпотява по този начин, което е съвсем естествено.
Днес се опитах като заспа в мен без да е повита в пелена да я оставя в чувалчето й, обаче така и не заспа до следващото хранене. Дори така й се разби съня, че почти от сутринта до 19:00 не е спала. А още няма и 3 месеца...... Confused

# 49
  • София
  • Мнения: 3 064
Прозорецът отдавна е отворен, спи по памперс и потник или боди. Завит с чаршафче, докато... се отвие Simple Smile

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Петър спи по боди с къс ръкав и чорапки /нещо краката му не са в читава терморегулация и все са студени/ на отворен прозорец. Стаята ни е западно изложение и като напече в 13 часа та чак докато се скрие слънцето, просто е ужасно горещо. Завивам го за сега с олекотена завивка, но често го намирам отвит нацяло, може и да му е горещо, та май само чаршафче ще слагам.

# 51
  • Мнения: 179
С боди потник и тънка пижама и отгоре лека завивка

# 52
  • Мнения: 363
Спи само по боди с къс ръкав и памперс, завит с чаршаф. Вратата е леко открехната, а в другата стая прозореца е отворен

# 53
  • Мнения: 266
По лятна пижамка или боди с къс ръкав без памперс.Завивам само с тънко чаршавче,ама и него маха Confused

# 54
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
по потник и памперс с олекотена завивка,все още на затворен прозорец

# 55
  • Мнения: 1 467
с тънка пижама, с къс ръкав и къси крачоли.

# 56
  • Мнения: 2 622
Каката спинка с лятна пижамка от крепон,завита е с олекотена завивка,а беба спи по боди потник,и тя с олекотена завивка.Прозореца задължително е отворен.

# 57
  • Мнения: 888
Лори- с боди или пък с потниче/блузка с къс ръкав и памперс; + чаршафче
Каката по същия начин!

# 58
  • Мнения: 276
Боди с къс ръкав или потник, босичка, завита с чаршафче, на леко отворен прозорец.

Общи условия

Активация на акаунт