раждане във Варна?

  • 2 139
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 689
Родих в АГ-Варна януари месец. Доволна съм и от лекаря и от екипа (бях с уговорка).
Обстановката не е супер, но не мисля че това е най важното.
Леко раждане!!!

# 16
  • Мнения: 170
Аз съм твърдо за Майчин дом  Peace.Декември месец 2002 г. родих 1 си дете в АГ ( защото още го нямаше Майчин дом ) , единственото което мога да кажа е че си бяхме дружки с хлебарките , които бяха навсякъде , дори и в кошчето на бебо.Отношението на акушерките беше кошмарно , държаха се така все едно ,  че съм родила вече няколко деца и трябваше да знам всичко.Бях секцио , 3 дни лежах в реанимация на 2 етаж , деня преди да ме преместят на 4 етаж местиха другата жена която беше с мен , нямам нищо против малцинствата , но нея я качиха на количка и така , а мен ме оставиха да вървя сама и да си нося  ,и багажа.За ОК нямам лични впечатления , но познати които са раждали там казват , че не биха повторили.Другите момичета са прави като казват , че пари се спестяват щом става въпрос за здравето , твоето и на детето.Успех в избора  Hug

# 17
  • Мнения: 1 081
Родих в Окръжна болница, но избрах не самата болница, а лекаря Simple Smile От престоя си там мога да кажа, че съм доволна, лекарите и акушерките-прекрасни са:), но ако знаех малко повечко неща предварително, щеше да ми е по-лесно. Условията не са чак толкова мизерни:)

# 18
  • Мнения: 176
Безкрайно благодаря на всички, които ми писаха.  Heart Eyes   bouquet  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 603
Лежала съм АГ.  Условия - не много добри. Персонал - нямам думи (Абсолютна незаинтересованост). Аз сама ходих да им казвам, че трябва да ми включат системите, сестрите и акушеркитр оставяха вратата отворена,а прозорецана стаята беше отворен - резултата - двустранна бронхо пневмония. Събрах вода в белия дроб и за малко белята щеше да стане непоправима. След това ме прехвърлиха да лежа в друга болница- за да лекуват пневмонията.
След всичко това реших, че ще раждам в Окръжна. Много съм доволна. Отношението на всички е чудесно. Раждах секцио. Акушерките всичко ми обясняваха. Педиатрите постоянно преглеждаха бебето и също ми обясняваха всичко. Мен постоянно ме следиха - кръвно налягане, рана от секциото и др. Много съм доволна.Сградата на ОБ е стара, но вътре е правен основен ремонт - сменена е дограмата направени са бани във всяка стая. В стаята има по 2 или 3 легла.
Ето сайт на родилно в Окръжна болница:

http://www.svetaanna-varna.com/view.aspx?f=153&s=227
Дано съм ти помогнала в избора си.

Само искам да кажа, че добри доктори има на всякъде. Моят личен гинеколог работи в АГ. Но въпреки това за раждане избрах Окръжна болница.

Общи условия

Активация на акаунт