"Черната фантазия"

  • 4 736
  • 111
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 070
Бе Бу, тая К.Бушнел много безинтересно пише, особено в сравнение със сериала. Той е велик в сравнение с книгата Сексът и градът...

# 31
  • Мнения: 677
Ха, фантазьорки! Аз съм безсмъртен!

# 32
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Бе Бу, тая К.Бушнел много безинтересно пише, особено в сравнение със сериала. Той е велик в сравнение с книгата Сексът и градът...
Вярно... аз се потресох искрено от книгата "Сексът и..." - нямам идея как от този блудкаш е станал такъв весел филм. Сценаристите рулз явно.

# 33
  • Мнения: 677
Не съм си представял тя да умре, обаче съм си фантазирал погребението си - много жени в бяло и много страдат!
Разбира се, това е фантазия, пия много уиски и съм Шотландски боец!

# 34
  • София
  • Мнения: 3 099
Не искам никой да губя. Не искам и мен да ме губят. Не искам и да ме имат. Страх ме е от границите на човешкото (съ)знание. Няма отърсване и точно там е кошмарът.

# 35
  • Мнения: 2 891
не, но ужасно ме е страх от това, че някога ще умра. а светът ще продължи да съществува. дано има прераждане...

А, съмишленик  Mr. Green И мен много ме е страх.

# 36
  • Мнения: 1 533
обаче съм си фантазирал погребението си - много жени в бяло и много страдат!


Да, а ти си дух и се опитваш да им опипаш деколтетата, обаче ръката ти минава през тях и ти идва да виеш, но няма кой да те чуе...О, не! Упи Голдбърг е в процесията и тя те чува, приближава се до опечалената вдовица и се опитва да предаде посланието ти. - А, без тия номера - отвръща любимата, - нито аз съм деми-факин-мур...нито пък той е патрик-фрикин-суейзи...

# 37
  • Мнения: 2 891
обаче съм си фантазирал погребението си - много жени в бяло и много страдат!


Да, а ти си дух и се опитваш да им опипаш деколтетата, обаче ръката ти минава през тях и ти идва да виеш, но няма кой да те чуе...О, не! Упи Голдбърг е в процесията и тя те чува, приближава се до опечалената вдовица и се опитва да предаде посланието ти. - А, без тия номера - отвръща любимата, нито аз съм деми-факин-мур...нито пък той е патрик-фрикин-суейзи...

 newsm65  Представих си нещастието в прозрачните му очи  Mr. Green

# 38
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Не го убивай.
Кризата трае около година,
присъдата е по-дълга.

То ако не беше, мисля, че доста фантазии щяха да са реалност Grinning

# 39
  • Мнения: 6 993
Мда, виждала съм  се в такава обстановка newsm78

# 40
  • Мнения: 3 092
Да само че аз да умра първа.
все някой ден ще ми се случи и и не ме е страх.

# 41
  • София
  • Мнения: 2 271
Не съм си се представяла, като вдовица  Confused Звучи ми извратено да мислиш за смъртта на най-близкият ти човек.
Представяла съм си какво би било, ако не бях омъжена, ако нямахме дете... и най-черното нещо, което съм си представяла е, че съм разведена и живея при родителите си с детето.

# 42
  • Мнения: 503
Представяла съм си почти всички най-близки хора така. Начело с мен. Аз мисля, че е нормален страх. Извратено ще е, ако тези фантазии ти носят радост. Wink

# 43
  • Мнения: 990
Мислила съм си...и малко ме е страх .

# 44
  • Мнения: 765
обаче съм си фантазирал погребението си - много жени в бяло и много страдат!


Да, а ти си дух и се опитваш да им опипаш деколтетата, обаче ръката ти минава през тях и ти идва да виеш, но няма кой да те чуе...О, не! Упи Голдбърг е в процесията и тя те чува, приближава се до опечалената вдовица и се опитва да предаде посланието ти. - А, без тия номера - отвръща любимата, нито аз съм деми-факин-мур...нито пък той е патрик-фрикин-суейзи...

 newsm65  Представих си нещастието в прозрачните му очи  Mr. Green
Мда...аз винаги съм искала да сложа малка черна шапка с мрежичка , но явно ще съм в бяло...все пак тези желания поне трябва да се уважават .
Не смятам , че е извратено - смъртта е обидна , но не и извратена , толкова е естествена , че ми иде да я фрасна .

Общи условия

Активация на акаунт