"Черната фантазия"

  • 4 737
  • 111
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 533
Мда...аз винаги съм искала да сложа малка черна шапка с мрежичка , но явно ще съм в бяло...все пак тези желания поне трябва да се уважават .

Не пречи и с черна шапчица да си пък. Той какво, да не би всички желания да ти е изпълнявал приживе?

# 46
  • Мнения: 677
Много ясно, снощи дори без да ми каже измих чиниите!  bowuu

# 47
  • Мнения: 4 111
Ох, аз съм болен мозък и съм погребала мислено цялата рода по пряка и съребрена линия - умирам от страх и може би се подготвям - знам ли. Сънувам едни ужасии, тревожа се ако някои закъснее, представям си катастрофи, убийства... (не гледам много филми). Трябва да се лекувам. Ето, не всички са като мен, почувствах се като фанатичка като прочетох всички мнения.   #Silly

# 48
  • Мнения: 4 371
Много ясно, снощи дори без да ми каже измих чиниите!  bowuu
Не ти вярвам Rolling Eyes Изми в смисъл ги зареди в миялната или изми на София единствената чиния, която успя да нацапа с вечерята си Whistling

# 49
  • Мнения: 698
За мъжа ми не съм си представяла.
Като по-млада силно ме вълнуваше идеята да се появя като Том Сойър на собственото си погребение. Би било гот да видя кой е там и въобще...  Laughing

# 50
  • Мнения: 516
Всички съм "погребвала" и себе си включително, не че е приятно, но въображението няма спирка.
И аз така. Дразнила съм се от себе си, че си представям такива неща, ама...

# 51
  • Мнения: 2 336
Аз на моя съм му забранила да умира преди мен.
Няма нужда да умира, за да нося черно. Такива жертви не ща.

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 1 436
Аз за мъжа ми не съм си представяла, но за себе си да...Преди време...Имаше един период, в който се чудех колко ли хора ще дойдат на погребението ми, дали ще липсвам въобще на някого...ей такива...Добре, че отмина..

# 53
  • Мнения: 14 494


Пише авторката, че много от жените имат фантазия в бяло - как са в бяла булчинска рокля, как се женят... (тази не ме е сполетявала мен, примерно)

А след брака почти всяка жена имала т.нар. "Черна фантазия" - как, облечена в черно, ходи след ковчега на половинката. ,

аз и сега след брака си имам фантазии как се женя - всеки път с различна рокля. Mr. Green

# 54
  • Мнения: 2 386
Фантазия  Shocked Shocked? Не.
Фобия - да, определено...

# 55
  • Мнения: 6 911
Честно казано не можах да схвана голяма част от отговорите. Става въпрос за фантазия според мен, нещо, за което си мечтаете и искате да се случи. А не просто да си представяте някаква ситуация. И от тази гледна точка такава фантазия не съм имала определено.

# 56
  • Мнения: 3 835
Мислила съм си, ама само когато ме е било страх, да не му се случи нещо. И винаги се ужасявам от тези си мисли. Това са ми нещо като кошмари наяве.

Имам една комшийка, дето все плашеше мъжа си, че ще го отрови. Mr. Green И веднъж на човека му станало нещо лошо, гадело му се, легнал болен и изведнъж го осенила мисълта, че е отровен. Mr. Green А той бая мъж, 1,95см., а тя е 45 кила с мокри дрехи. Лежал, пуфтял, страдал, а тя си умряла от смях.  Joy Joy Оживя де, ама до кога не знам. Mr. Green

# 57
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Все още не съм я имала тази фантазия ,дори не съм се замисляла над такова нещо newsm78 ,но винаги има първи път Simple Smile

# 58
  • Мнения: 4 111
Бухтичка,  права си, фантазия е друго нещо.... не съм имала фантазия такава, обърках двата щата.  Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 3 271
Бухтичка,  права си, фантазия е друго нещо.... не съм имала фантазия такава, обърках двата щата.  Rolling Eyes

И аз това казвах като писах за себе си...  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт