Срещу комари за дете на 1 година?

  • 1 635
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Хасково
  • Мнения: 726
off лосион има и за бебета, Чико имат цяла  противокомарна серия, аз предпочитам Аутан.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 259
Zanzarin ползвахме миналото лято и за нас и за него, определно пазеше от комарите, само дето малко лепне в началото.
Райд в контакта може само с таблетки за бременни и малки деца!

# 17
  • Мнения: 3 069
Благодаря ви майчета  bouquet
Спрях се на Занзарин!
Ако не помогне ще пробвам с нещо друго.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 064
Аз взех Аутан. В стаята много помага саксия с босилек! Мразят го много, отиват на тавана и на сутринта ги обираш с прахосмукачката - веднъж събрахме 11 и нито един не ни беше ухапал Sunglasses

# 19
  • Мнения: 7 640
off лосион има и за бебета, Чико имат цяла  противокомарна серия, аз предпочитам Аутан.


aз знам само Аутан Джуниър- за над 2 год, OFF за бебета не съм виждала.

за толкова малко дете за мазане само Zanzarin. Другите препарати са за над 2 год.!

Repelex е също за деца над 1 годинка, абсолютно сигурна съм, затова го препоръчах...  Rolling Eyes

а това също не съм го срещала Peace

# 20
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Днес купих някакво, че отиваме на вилата..
На Baby Cucciolo е, казва се Bye Bye Bite, италианско, рол-он е, струва 6 лв. Пише, че съдържа здравец и лимонова трева и е подходящо за деца над 3 месеца.

# 21
  • Мнения: 728
off лосион има и за бебета, Чико имат цяла  противокомарна серия, аз предпочитам Аутан.


aз знам само Аутан Джуниър- за над 2 год, OFF за бебета не съм виждала.

за толкова малко дете за мазане само Zanzarin. Другите препарати са за над 2 год.!

Repelex е също за деца над 1 годинка, абсолютно сигурна съм, затова го препоръчах...  Rolling Eyes

а това също не съм го срещала Peace



Ей, два пъти прочетох българската листовка, даже отлепих етикета - под него упътването за употреба е на италиански, помъчих се и него да прочета, ама никъде не видях да пише, че не се препоръчва за деца под 2год.

# 22
# 23
  • Мнения: 728


Изобщо не споря, напротив сега се възмущавам, че ако наистина не е подходящ за малки деца, трябва да е отбелязано, а не е!

# 24
  • Мнения: 7 640
Бела04 Peace
Аз пък не знам откъде съм го разбрала

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Ние сме с мрежи и нямам проблеми, а навън на количката комарник и готово.
Е ако детето е по-голямо това вече е проблем.... newsm78

# 26
  • Мнения: 26
ние ползваме машинка за контакт ZanzaNо и шпрей- репелент за мазане върху бебо на Chicco. Май съм доволна и от двете, засега няма поражения, даже ходихме и на едно село където ми казаха, че може и бълхи да има. дали нямаше или шпрея го предпази.....

а има и машинка на батерии- за маса или оноло количката можеш да я поставиш и пак гони гадинките с ултразвук. за райт и другите с таблетки знам, че са за деца над 2годинки

Общи условия

Активация на акаунт