Радостта ни стана още по-голяма - бебо ритка в НОЕМВРИйската си мама

  • 11 254
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Плевен
  • Мнения: 238
Много зле ги понасям тези жеги,не ми се яде абсолютно нищо,и май вместо да качвам ще взема да отслабвам,а док ми е наредил на другата консултация да съм минимум 46 килограма иначе голямо каране ме чака.Аз преди нямах апетит,но сега само таратор и домати и краставици и евентуално някой плод,с тази моя анемия ще взема да навредя на бебо и няма да си го простя.

# 271
  • Мнения: 3 416
На мене днеска жегите определено не ми понасят добре-ходилата ми са ужасно подути,а уж почти цял ден съм на климатика в офиса ThinkingДнеска си облякох ди ленен панталон,който купих наскоро-беше ми широк....е сега не е  Sick
Краси,ти май и в другия форум си се похвалила за 80 % мома Mr. Greenама 80 не е като сто Joyбързо свикваш с мисълта-браво!!!

# 272
Здравейте момичета!Честито на новите момичешки мами!И аз вече знам пола.....пак момче!В кабинета на лекаря толкова нескрито се разочаровах,че чак после ми стана неудобно!Ама като така исках момиченце.....ееееееееех!Док.каза да раждам до момиче,ама аз мисля да спра до тук все пак Simple Smile !Трябва и линийката да си променя като ми остане време Simple SmileТака че си имам син щъркел!
И аз хич не мога да спя по гръб и предният път беше така,а по време на операцията наистина беше доста кофти.
Поздрави на всички ви и леко оцеляване в жегите!

# 273
  • Мнения: 3 416
vessy80,честит ти мъж! Май каквото искаме обратното става JoyАз пък засега мога да спя само по гръб,по корем е абсурд!А настрани не ми е удобно и си мисля,че и бебето така притискам

# 274
  • Мнения: 5
Добро утро на всички- днес явно няма ранобудни!
Аз пък да ви кажа преди ужасно мразех да спя по гръб, но сега даже предпочитам.Само дето доки каза, че не било хубаво за бебето- та поне на мен ми казаха, че на страни трябвало да спя- е да ама някой път не се усещам и се будя в онази поза.....полу корем  Grinning.Май трябва да се поразровя и да попрочета и затова сега Simple Smile
Желая ви лек ден и повече течности Simple Smile

# 275
  • София
  • Мнения: 10
Привет момичета Hug

Как сте днес?
За спането... на мен ми е удобно да спя по гръб...заспивам настрани де, ама доста често  се събуждам по гръб Simple Smile а знам, че за бебчо е най-добре да се спи на ляво.
Да ви се оплача...от два дни сутрин пак повръщам...е то са само напъни де, ама незнам как се отразяват на бебка  newsm78 дано не и пречат...

Пожелавам ви хубав ден   bouquet

Последна редакция: чт, 21 юни 2007, 10:05 от vi

# 276
  • Мнения: 112
Доброутро и от мен!    bouquet
Тук в Бс леко подухва и не се усеща жегата...
въпреки че по обед и тук е ад, освен ако не си до морето.
Ние вечер ходим с малката да се разхлаждаме и разхождаме по брега...

иначе...ааааааа я пак споделете за спането...?
аз спя или на една страна или полу-по корем...
не разбрах кое е вредно?

Айде страхотен ден Ви желая и само  smile3525

между другото май-май пак я изписахме тази темичка...
давайте да мислим заглавия за новата  Wink  Thinking

# 277
  • Мнения: 3 416
Оле наистина сме рекордьорки напоследък-тия 15 стр за нищо си ги нямаме:) Как спите по корем момичета не знам..мен и сега не ми стига въздуха,пък ако спя и по корем WhistlingДнеска е ад под небето,а утре и вдругиден трябва да съм в Пловдив...в най-горещите дни ooooh!Имаше ли мами от Пловдив? newsm78

# 278
  • София
  • Мнения: 2 437
аз спя или на една страна или полу-по корем...
не разбрах кое е вредно?

Знам, че по гръб не е добре. Няма да описвам защо  Simple Smile

И аз спя полу-корем и рядко настрани. По гръб дори и ТВ не гледам Rolling Eyes

 vessy80
и аз така направих в кабинета и точно си помислих какво ли си е помислил човека  Laughing Сега ще ти сложа синьо щъркелче...

# 279
  • Мнения: 1 100
Сега ще ти сложа синьо щъркелче...
И на мен, Diana  Laughing В "Бременни чужбински мами" ми бяха сложили синьо щъркелче още преди да имам идея какво ще е, май водещата темата е врачка Laughing

# 280
  • Мнения: 3 205
Много ми е горещо.
Аз пък сега само по гръб мога да спя - има ми нещо на тазобедрената става и ме боли както и да застана. По гръб ми е малко неприятно, имам чувството, че не мога да дишам добре, но пък иначе не мога въобще да заспя от болка.
Аз съм си в Пловдив засега, пишем с брат ми дипломната му работа, утре вечер съм на преглед. Дано този път не ми взимат кръв за нищо, че ми писна вече. Стискайте палци за момиченце, този път съм си го навила на пръста  Laughing

# 281
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Здравейте и в днешните жеги  ooooh!

Аз най-добре се чувствам като спя по гръб, бебчо ми тежи като се оърна настрани, по гръб ми е екстра, не я усещам.

# 282
  • Мнения: 20
Здравейте и от мен, аз все още си спя полу по корем и ми е екстра,но не знам какво ще правя като спра да мога.Аз си мисля че ако нещо в позата ни на спане не е удобна за бебчетата ни ще разберем със сигурност.

# 283

Общи условия

Активация на акаунт