Радостта ни стана още по-голяма - бебо ритка в НОЕМВРИйската си мама

  • 11 278
  • 283
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 546
Краси,Лари - честити принцеси!Дано и другата седмица докитата да раздават момичета, че моят час за ФМ е тогава.Пък, ако е мъжка седмица-пак ще съм щастлива.Нашия тати уж няма претенции за пола,но го усещам, че му се ще момче.
Сладурка, тази твоя колежка вещица наистина заслужава  #2gunfire #2gunfire, но да ти кажа май и татито е за бой.Дано всичко между вас се нареди както трябва.
TIHA VODA, спомням си на един документален филм, от тия дето ги дават по дискавъри, казаха, че понякога до 7ми месец единия близнак се крие зад другия!
Днес по обед бебо много ритка,мама си слага ръката на корема ми ама нищо не усети.Явно само вътрешно аз си го усещам още.Мама днес изровила някакви мои пеленки и одеалца много сладки и запазени и така мило и трепетно ми стана като си представих, че ноември месец ще си гушкам бебето в тях! Heart Eyes Heart Eyes
Стоите на сянка и хладно, момичеа!До скоро! Hug

# 256
  • Хасково
  • Мнения: 79
Привет и от мен мили мамчета!
Аз почти не пиша, но най-редовно ви чета и черпя опит и идеи от вас.
Записана съм в списъка с термин 28.11, но вече може да сложите едно розово щъркелче и за мен Grinning И аз чакам момиченце. Нашия татко реагира малко странно (каза "Супер значи ти ще си я гледаш"), но на лицето му беше изписана една огромна горда усмивка Laughing Важно е да са ни живи и здрави бебоците. Бяхте засеглани и темата за брака, та по този въпрос: и ние не сме женени, познаваме се от 9 години и от 3 години живеем заедно. Мислим да "ударим" по един подпис през август, най-вече, защото "така е редно" Wink
Лек и прохладен ден на всички!!!  bouquet

# 257
  • Мнения: 421
Simple Smile Абе май повечето татковци тайничко си мечтаят за момченце.Моя от неудобство и срам не можа да си каже претенциите  Laughing

      Аз постоянно виках (на майтап естествено)  "Ако си ми направил момиче ще те изхвърля и двамата при майка ти да си ви гледа"  Laughing
и тои милия все викаше "Айде стига де,каквото - такова" Ха ха ха Сега като казаха на 75-80% момиче и виж как почна навсякъде да се хвали "Мойта мома,с ехографа беше най-хубавата,с краката и очите на майка си,от мене само срама е взела"  Laughing
      Ама и аз много го тормозя милото ми момченце.Онзи ден му разправям как мъжете изпитват някакво... страхопочитание към бременните жени (ви забелязаахте ли го  newsm78 )  И той "Ми да така е!" А аз му викам "Ми какво ще правим като не съм бременна вече,как ще се разбираме"  и той "Е как така,какво ще правим - още едно"  Crazy  Луда работа,дано да нямам три момичета само,че ще живея с луд Simple Smile



За хемоглобина - и аз съм с много нисък и пия Малтофер,но не мога да кажа,че се чувствам много по-добре!

На Лари и Краси - честити момиченца!   bouquet

# 258
  • Мнения: 3 416
Тая и миналата седмица определено са женски JoyАз да знаех щях да ида по-рано на 3D,та да ми кажат момче! Но и нашия татко реагира като на краси половинката,та това е и другата причина поради която исках момченце,нооо вече няма да ви досаждам с тия мои глупости  bouquet

# 259
  • Плевен
  • Мнения: 238
Ние женските мами май се изравнихме с мъжките,да са ни живи и здави слънчицата,аз съм ужасно щастлива,че ще е мома,но за мамите които тайно се надяват да не са им познали пола на бебоците да им кажа че на 2Д стават грешки,особенно преди 7 месец,комшийката ми и казаха в 5 месец момиче,в 6 момче,после в 7 момиче,пък тя си има хубав мъж.Братовчедка ми е другия куриозен случай,тя ходеше при моя генеколог и той от началото до края(2 седмици преди да роди) и казваше момиче пък тя роди момче.3Д е друго нещо там рядко,да не кажа никога не стават грешки.Както каза моя док. като се роди ще се знае със 100% какво е. Laughing

# 260
  • Мнения: 1 100
...но за мамите които тайно се надяват да не са им познали пола на бебоците да им кажа че на 2Д стават грешки,особенно преди 7 месец,комшийката ми и казаха в 5 месец момиче,в 6 момче,после в 7 момиче,пък тя си има хубав мъж.Братовчедка ми е другия куриозен случай,тя ходеше при моя генеколог и той от началото до края(2 седмици преди да роди) и казваше момиче пък тя роди момче.3Д е друго нещо там рядко,да не кажа никога не стават грешки.Както каза моя док. като се роди ще се знае със 100% какво е. Laughing
Нашето бебче го гледаха и на 3D, и на 2D, и дори на 2D толкова ясно се виждаше какво има между крачетата, че не мога и да се надявам на грешка Laughing А лекарят ми явно е някакъв корифей в познаването на пола, защото още в 12 г.с., каза че вижда момче, но още не може да го твърди на 100%. Оказа се прав обаче. Вече 2 месеца си имам едно на ум, че може да е момче, затова в понеделник новината не ме изненада.
Иначе лекарят ми настоява за амнио. Пак ни подлуди. Но преди малко свекърът ми говори с генетичката и тя повтори това, което каза и на мен вчера, че не вижда смисъл да правим. Вече бях започнала да се съмнявам, че не съм я разбрала. То хем под стрес, хем на унгарски  ooooh! Сега цялата фамилия е спокойна  Laughing

# 261
  • Мнения: 14
Здравейте и от мен , хе хе станахме май доста женски мами!
Аз да ви кажа .
Днес ходих да вдигам скандал в болницата за изследването за антитела. Да разнещя аз каква е работата. Те се оправдаха " Че кръвта била малко и от лабораторията са върнали пробата" Ама казвам им  аз "защо не ми се обадихте , вчера звънях , не беше уж готова , днес ако не бях дошла лично....???"
Ама представяте ли си? Сигурно са забравили да изпратят пробата за изследване и ме послъгаха . А като си представя че сам си платила 320 лв за консултации през целия период на бременността! Както и да е взеха ми пак кръв. Но лошото е  , че се взима в 18 -та а аз съм 19-та седмица. Не било страшно ми казаха , ама то какво друго да кажат при такъв гаф.
Няма ли майки в Дружба??

# 262
  • София
  • Мнения: 2 846
Привет и от мен!

Честито на новите момичешки майки! Ох, дано и аз се присъединя към вас!

Да ви се похваля, днес от един индийски магазин си купих много симпатична памучна рокля и то само за 19 лв. Явно има смисъл да се обикалят такива магазини, защото има хубави и евтини неща, подходящи за нашето състояние.

# 263
  • Мнения: 2 126
Честити  stork-girl на всички!
Аааа започва да се уеднаквява борйката дами срещъ господа,ще видим какво ще се получи като теглим чертата накрая Grinning
Според мен,както внаги съм казвала,полът е най-малко важен -само да са здрави,това е най- най- важното.В крайна сметка кой каквото си го е направил такова ще бъде Wink

# 264
  • Мнения: 112
..............полът е най-малко важен -само да са здрави,това е най- най- важното.В крайна сметка кой каквото си го е направил такова ще бъде Wink
  newsm10

# 265
  • Мнения: 1 546
Привет и от мен!
Да ви се похваля, днес от един индийски магазин си купих много симпатична памучна рокля и то само за 19 лв. Явно има смисъл да се обикалят такива магазини, защото има хубави и евтини неща, подходящи за нашето състояние.

Клер, верно, че в тия магазини има доста свестни неща.В повечето случай са от естествени материи.Ще навестя нашия индийски тия дни. Wink

# 266
  • Мнения: 1 546
Момичета, почнахте ли да се стараете да не спите по гръб? newsm78 Чета тук-там, че май е време...Ама аз  голям зор виждам, все по гръб го карам... Embarassed

# 267
  • Плевен
  • Мнения: 238
Аз лично по гръб не мога хич да спя,но пък по корем обожавам,през сутрин се будя в поза полу-по корем,нещо като спане на една страна,но и леко приведена надолу,засега май не му е пречело на бебо,но почвам да се замислям да се подпирам с възглавници,няма начин на бебо трябва да му е комфортно там вътре

# 268
  • Мнения: 2 126
По гръб аз хич немога да спя,а и при първата бремнност имах сюпайн синдром (непоносимост към лежането по гръб-става ми лошо,пада кръвното)та още по-малко.Сега се моля да не ме сполети отново,че на опрационната маса е гадно Rolling Eyes Иначе си се въртя на страни най-обичам да спя по корем,ама не става нещо Mr. Green

# 269
  • Мнения: 421
Аз и аз спя като Красимира на една страна Simple Smile - полу по корем. Ама не знам,всъщност защо е препоръчително да се спи по корем  newsm78  Аз нищо не съм чела за спането май  Blush

Момичета как ви понасят жегите,аз съм много зле,но пък не ме свърта и на едно място....Върша си уж работата сутрин до към 12ч за да мога после да съм покрай климатиите на хладно,ама ето на-чак сега се прибирм трайно вкъщи!

Общи условия

Активация на акаунт