Тъпи ли са българите?

  • 4 222
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Ами и Българите са като останалите народи има от всичко Simple Smile

# 61
  • Мнения: 7 837
Разбира се...Кога от устата на българин се е отронвало "извинявай", пък бил той и в чужбина.
Гени, какво да правиш  Grinning

# 62
  • Мнения: 483
Разбира се...Кога от устата на българин се е отронвало "извинявай", пък бил той и в чужбина.
Гени, какво да правиш  Grinning
Ами то е защото в мен се е пропила американската простотия (па и българската си е във вихъра).
Те тук извинявай НЕ казват Mr. Green

# 63
  • Мнения: 216
Разбира се...Кога от устата на българин се е отронвало "извинявай", пък бил той и в чужбина.
Гени, какво да правиш  Grinning
Ами то е защото в мен се е пропила американската простотия (па и българската си е във вихъра).
Те тук извинявай НЕ казват Mr. Green
ТИ ПАК КЪДЕ СИ СЕ НАБУТАЛА?
Така или иначе оспамихте темата и почнахте да се доказвате кой от кой по и най та и аз така....сега да се запитаме колко са тъпи форумците  nnnuu

# 64
  • Мнения: 483
Разбира се...Кога от устата на българин се е отронвало "извинявай", пък бил той и в чужбина.
Гени, какво да правиш  Grinning
Ами то е защото в мен се е пропила американската простотия (па и българската си е във вихъра).
Те тук извинявай НЕ казват Mr. Green
ТИ ПАК КЪДЕ СИ СЕ НАБУТАЛА?
Така или иначе оспамихте темата и почнахте да се доказвате кой от кой по и най та и аз така....сега да се запитаме колко са тъпи форумците  nnnuu

А ти какво каза по същество...не оспамвай повече Mr. Green Аз казах че съм тъпа, то туй точно по темата бре. Стой и гледай саир Joy

# 65
  • Мнения: 216
Разбира се...Кога от устата на българин се е отронвало "извинявай", пък бил той и в чужбина.
Гени, какво да правиш  Grinning
Ами то е защото в мен се е пропила американската простотия (па и българската си е във вихъра).
Те тук извинявай НЕ казват Mr. Green
ТИ ПАК КЪДЕ СИ СЕ НАБУТАЛА?
Така или иначе оспамихте темата и почнахте да се доказвате кой от кой по и най та и аз така....сега да се запитаме колко са тъпи форумците  nnnuu

А ти какво каза по същество...не оспамвай повече Mr. Green Аз казах че съм тъпа, то туй точно по темата бре. Стой и гледай саир Joy
че аз кво мислиш правя ама нещо се застояхте и реших да ви побутна, я да видим сега- а по същество сам си казала квото имах ( няколко страници назад) и това е реалното ми мнение
 Peace

# 66
  • Мнения: 765
Според мен да - тъпи сме масово . Емоционално тъпи .
 Може да сме начетени , образовани , с богата обща култура , да ръсим клише след клише и да цитираме авторитети . Можем да пресичаме без човечета , можем даже на червено . Обаче сме тъпи , защото не можем да сме щастливи . Е тва не го можем . Ние не можем да си изживеем живота без да се питаме дали сме умни , дали сме успели , дали сме богати и красиви . И понеже знаем , че не сме - страдаме , само как страдаме - пием по едно и се качваме на някоя маса . Емоцията ни е силна , само ако е страдание . Живота ни е едно голямо усилие . В промеждутъка на сълзливите ни лични истории се женим , раждаме деца и си намираме нова драма . Тъпотия .
Всъщност аз не съм така . Естествено .

# 67
Моето виждане е че голяма част от хората са доста ограничени и не полагат
никакви усилия по някакъв начин да се пооправят поне малко ooooh!

# 68
  • Мнения: 2 792
  В повечето случаи околните не ги разбирам, понякога и себе си не  разбирам как въпреки всичко правя нещата по онзи гаден стереотип, който не понасям или не правя някой неща пак заради него. Да тъпи сме.

# 69
  • Мнения: 583
Според мен да - тъпи сме масово . Емоционално тъпи .
 Може да сме начетени , образовани , с богата обща култура , да ръсим клише след клише и да цитираме авторитети . Можем да пресичаме без човечета , можем даже на червено . Обаче сме тъпи , защото не можем да сме щастливи . Е тва не го можем . Ние не можем да си изживеем живота без да се питаме дали сме умни , дали сме успели , дали сме богати и красиви . И понеже знаем , че не сме - страдаме , само как страдаме - пием по едно и се качваме на някоя маса . Емоцията ни е силна , само ако е страдание . Живота ни е едно голямо усилие . В промеждутъка на сълзливите ни лични истории се женим , раждаме деца и си намираме нова драма . Тъпотия .
Всъщност аз не съм така . Естествено .

Но повечето са така  newsm10

# 70
  • Мнения: 1 299
Всъщност аз не съм така . Естествено .

ССФ не е така. Естествено. Mr. Green

# 71
  • Мнения: 1 866
Тъпи сме. Като погледнеш държавата ни на какво прилича и ти става ясно докъде ни стига ума.

# 72
  • The wild, wild west
  • Мнения: 147
Не знам дали сме тъпи или остри, ама много изпростяхме напоследък... Дразни ме,че е модерно да си простак... Завряхме интелигенцията по ъглите на живота, да се срамуват че са мислещи хора с нормални ценности, че не са арогантни, безскруполни, че не ги интересуват "мангизите", "пачките", "далаверите", "пичките"... Абе, изпростяхме. Преди 100 години повече интелигенция и истински елит е имала тази нация по малките села, отколкото сега има даже и по столицата...

# 73
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Колкото са тъпи американците/англичаните/германците и т.н., толкова тъпи са и българите.

# 74
  • Мнения: 920
Не сме тъпи, ама да си плюем нацията и държавата, сме царе. Всички други тъпи се тупат в гърдите, аз - американец, руснак, французин, а ние...
От 100 теми една не мож намери положителна. А и хубави неща се случват, мама да е...

Общи условия

Активация на акаунт