да ползвамве ли памперс за плажа?

  • 5 993
  • 118
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 908
Съжалявам Embarassed...не четох всички страници,защото ми дойдоха много...Но ако може някой точно да отговори,за да си имам представа...

# 106
  • Мнения: 3 092
лично аз ще купя памперс гащи и то точно заради акането , защото си се притеснявам .
Догодина живот и здраве ще е голичка .
Това е моето решение - иначе на плажа от смятам да стои сутрин от 8.30 до към 10.30 и след обяд от 17 до към 19 .За козметиката -крема ми е фактор 50+.
Весела почивка на всички !   grinning039

# 107
  • София
  • Мнения: 1 877
Е, ако е още с памперс детенцето, и аз мисля, че си трябват памперс гащи Peace.

# 108
  • Мнения: 1 170
Аз само да питам,ако не ползвате никакъв памперс на плажа,къде ака бебо,ако му се доака,и ако не е научен да ака някъде ?Ние сме например малки и не акаме някъде,а в памперса. Rolling EyesАко и се доака,ще се изака ей така докато лежи или пълзи...и ще стане мазало...Само питам,че ми е интересно... newsm78

И аз питах и чакам да кажат мамите, ама- на! Mr. Green

Иначе, понеже обещах да проверя, в нашия Малък принц няма памперс- бански.
Блонди, откъде взимаш на Хъджис бански Praynig ?

# 109
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Да бе, пясъкът в много отношения е по-чист от пода в холовете ни, ама айде.
Слънцето го пече и суши през цялото време, като го нагрява до много висока температура.
Ако можеше да вирее живот в него, щеше да е почва, а не пясък. Боклукът вътре щеше да се разлага.
Надявам се, че най-едрия боклук го чистят редовно там, където ходите вие на плаж, но и да не го правят, той едва ли ще попадне точно под голото дупе на бебето ви все пак. А що се отнася до някой фас, след като е бил изложен на UV лъчите от пладнешкото слънце за някой и друг час,  най-вероятно е напълно стерилизиран.
Естествено всеки си решава, ама понякога ми се вижда иронично, че представите на хората за хигиенично май се формират от рекламите на Доместос.
newsm10
За акането - Марти ака след закуска по принцип, та ходим спокойни на плаж. Един път не беше свършил тази работа в къщи и го държах на плажа с памперс, но той не се изака докато не се прибрахме. Ако очаквам детето да ака, бих го държала с памперс, било то обикн. или памперс-гащи
Вече пробвахме по бански, по памперс, по боксерки, по дупе. Установих, че във всички варианти дупето се пълни с пасък. Памперс - банските пък хич не издържат на едно сериозно изпишкване и ни протекоха. И така - малко по дупе и повече по бански, да не се заечрвят от слънцето нежните мъжки части   grinning039

Последна редакция: ср, 20 юни 2007, 23:31 от stenly

# 110
  • София
  • Мнения: 59
 Хъджис бански видях в Пигис, но само №14+ кг- 10 броя за 8.20 лв

# 111
  • Мнения: 2 631
Аз само да питам,ако не ползвате никакъв памперс на плажа,къде ака бебо,ако му се доака,и ако не е научен да ака някъде ?Ние сме например малки и не акаме някъде,а в памперса. Rolling EyesАко и се доака,ще се изака ей така докато лежи или пълзи...и ще стане мазало...Само питам,че ми е интересно... newsm78

нека да споделя от опит, преди 10 дни го заведох за 1ви път на плаж, не бях поготвена освен хавлията, очаквах да се уплаши, но не - хареса му много, водата беше много студена и н еисках да го пускам, но овнето влезе до кръста с обикновен памперс, махнах му го и го оставих по дупе,  както го държим с вуйчо му на брега и изведнъж майка ми бяга отзад и ми вика "ака, ака" и гледам едно ако си плува   Embarassed Гоних го с една салфетка и докато му избърша дупето с мократа кърпичка - в ръката ми още едно от 1 педя  hahaha Joy реших, че повече без бански няма да ходи, тръгнах да търся памперс-бански, оказа се че има само в Метро и то по-малък размер, после се замислих за бански от плат  newsm78 и трябва да реша, че не знам...
определено от пясъка спаение няма, но не това е проблема - проблемът е във фасовете по плажа  #Cussing out и останалите боклуци, Алекс върви и ги събира  Confused
и все пак си мисля да взема тип боксерки 2 чифта, щото с 1 няма да стане, май така ще е  Peace

# 112
  • София
  • Мнения: 44 122
аз да се отчета - бяхме на море, така и не намерих памперс гащи, за неговите кг, та тръгнахме без, с идеята да е поне с обикновен бански.  Е, не стана, пълнеше се целия с пясък, събух го по дупе, но не му хареса, като му се полепи пясък по дупето и пишата и о, ужас....особено като почнеше да пишка такъв рев надаваше...та измихме го, сложихме едни гащички и детето миряса....та на някои може да им е кеф да са голи, но на други деца явно не....така и не се изака на плажа, та ни спести това удоволствие, да се чудим кое, как и къде Wink

# 113
  • София
  • Мнения: 44 122
Хъджис бански видях в Пигис, но само №14+ кг- 10 броя за 8.20 лв


да в момента само те имали внос, ако има др са залежали от миналата година....

# 114
  • Мнения: 376
Памперси за плаж продават в Метро, но са само два размера. На Хъджис са и ги има и по други бебешки магазини.

# 115
  • София
  • Мнения: 5 079
По голо дупе! Heart Eyes

# 116
  • Мнения: 4 156
Ние се върнахме преди няколко дена от морето. На плажа малкия беше с обикновени панперси. А във водата влизаше с бански или гол. Бях взела памперс-гащи, но не ги ползвахме. Ходихме преди 11 и след 17 и не му беше топло. По-големия ни проблем беше кой да го пази да не влиза сам във водата или да го гони по плажа.

# 117
  • Мнения: 68
Нека да си е по голо дупе....

# 118
  • Мнения: 2 936
миналото лято Алекс беше голичка..без памперс,без бански на пясъка-нямаше поражения с акането,а за пишкане на пясъка...бях се запасила с мокри,сухи кърпи,найлонови пликчета ако нещо стане !
сега си има бански,но колко ще го носи ще видим... Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт