Хайде мами от Бургас, да вземем да помогнем 3 ....

  • 13 312
  • 302
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 6 461
Аз днес ще звънна на попи за да  и дам парички.

# 256
  • Мнения: 917
имаме си 50лв в касата от   mamakali    bouquet  bouquet

# 257
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Значи парички почнаха пак да се понасъбират  Grinning ... и като гледам ще успеем да вземем поне половината от необходимото количество комплекти  Hug

bubi4ko, както ти писах на ЛС ще гледам по обяд да мина /ако не успея, тогава следобеда  Grinning/

# 258
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
В касата влязоха още парички и сумата вече се заформи на 344,53   smile3521

Благодарности към майчетата, които се включиха за първи или пореден път
  smile3525
/само да напомня, че списъка с отразените имена и суми е на първа страница  Hug/

# 259
  • Мнения: 176
Е, някои сме бъдещи майчета.. smile3503
Благодаря ви, радвам се, че съм част от вас  newsm51

# 260
  • Мнения: 527
Аз имам да се видя още с една-две майки. След това ще се чуем с тебе lucyl30.

# 261
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Е, да де и бъдещи майчета се подразбира  Wink /или поне така се надявам  Grinning/

попи - ок, като си готова звънни  smile3552

# 262
  • Мнения: 527
Имаме 10 лева от Дими и малко дрешки. Дими  bouquet
Люси ще ти пиша на лични. Peace

# 263
  • Мнения: 612
За Средец имам една пързалка от Дани, запазена е. Ето я http://www.snimka.bg/album.php?album_id=163436&photo=9 , мисля че ще се радват децата. Кога ще се ходи до там?

# 264
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Биляна * - пързалката е страхотна  Hug   bouquet
В Средец ще се ходи следващия месец, след като осигурим спалните комплекти и с Директорката се разберем кога са планирали да празнуват рождените дни на децата  Peace

В мен има и още 20 лв. от Ани ... за Дими и Ани -   bouquet
Сумата нарасна на 374,53 лв.   Sunglasses

Преди малко говорих с Директорката на Средец, разбрахме се да се чуем след 10ти Септември за празненството за рождените дни  Peace ... зарадва се относно спалните комплекти  bowuu ........ но повода поради който звъннах беше, че Ани вчера ми спомена, че в техния блок /55ти в Славейков/ отново са минавали от някаква организация  Twisted Evil да събират средства за Дома в Средец и познайте НЯМА ТАКАВА упълномощена организация /и НИКОГА не е имало/  #Cussing out #Cussing out ... е това вече на нищо не прилича  #2gunfire ... Нали си спомняте за случая, за който ви разправях от Господари на Ефира, е няма да се учудя ако е същата организация  Close

# 265
  • Мнения: 917
ужас, абе какви са тия хора дето смеят да злоупотребяват с нещастието на децата

# 266
# 267
  • Мнения: 917
Тадела, добре се завърнала, къде се изгуби?

# 268
  • Мнения: 598
Хора и аз искам да дам парички. Бубич, ако забравя утре да ти звънна, прозвъни ми само да се сетя и ще мина да ти оставя на работа.

# 269
  • Мнения: 917
Хора и аз искам да дам парички. Бубич, ако забравя утре да ти звънна, прозвъни ми само да се сетя и ще мина да ти оставя на работа.
нямаш грижа, ще се чуем

Общи условия

Активация на акаунт