Хайде мами от Бургас, да вземем да помогнем 3 ....

  • 13 307
  • 302
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 252
Тадела, добре се завърнала, къде се изгуби?
не сме плаща ли интернета отдавна и затова не влизах Hug

# 271
  • Мнения: 612
В Средец ще се ходи следващия месец, след като осигурим спалните комплекти и с Директорката се разберем кога са планирали да празнуват рождените дни на децата  Peace

Добре тогава, заминавам за София и като се върна ще я донесем пързалката.
На всички   Hug

# 272
  • Мнения: 917
Имаме си 20лв от танина  bouquet

# 273
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Добре, за паричките които събрахме малко над 360 лв. може да поръчаме 40 к-та по 9 лв., какво ще кажете  newsm78 Ако никой няма против, още следващата седмица ще ги заявя на RAVIA да започнат да ги шият  Peace...
От тук нататък това, което допълнително съберем да бъде за празненството по случай рождените дни на децата /предполагам, ще е в края на Септември  Thinking/ - как мислите  newsm78 ... Сумата, която ще ни е необходима, не мисля че ще надхвърли 80 лв   Thinking

Все пак нека всеки си каже мнението  Hug Идеята е всички заедно да го решим  Peace

# 274
  • Мнения: 527
Моето мнение го знаете. Да ги поръчваме-поне част от тях ще спят на ново спално бельо. Peace

# 275
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Здравейте,момичета! Люси, извинявай,миличка,но не остана време да изпратя бельото и чорапите.Ще опитам в понеделник да ги опаковам и да ти ги изпратя. За  спалното бельо- с поръчването,ушиването и пращането- за една седмица го имате. PeaceГоворила съм с хората, знаят,че няма да е цялото количество наведнъж,просто чакат вие да кажете кога!
 Още веднъж се извинявам,че не успях да изпратя нещата,които съм купила     Embarassed

# 276
  • Мнения: 320
Люси, кога можеш да дойдеш на спирката срещу Народен юмрук да ти дам 10 лева, че нали сме болни, да не ходим по-надалеч?

# 277
  • Мнения: 917
Люси, кога можеш да дойдеш на спирката срещу Народен юмрук да ти дам 10 лева, че нали сме болни, да не ходим по-надалеч?
аз мога да съм там утре / в понеделник/ 16,15ч. аз ще съм с малката

# 278
  • Мнения: 252
искам и аз да дам пари4ки

# 279
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
RAVIA - тогава направо ПОРЪЧВАМЕ 40 к-та   Peace ... кажи колко парички да ти пратя  newsm78 или направо предпочиташ цялата сума накрая  Thinking ... а за пращането допълнително ще се разберем  Peace
За останалите неща, когато успееш тази седмица  Hug

moonlady - ако не успеете днес да се видите с бубичко, прати ми моля на ЛС - мобилния си ... Аз понякога на Народен юмрук пия кафенце, преди обяд ... така че мога да ти звънна  Hug

tadela - предполагам, че попи ще се свърже с теб  Wink ... в случай, че не успее като имам път към Славейков ще се обадя  Peace




# 280
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Люси,ще се обадя утре да ги поръчам! Peace ще попитам за парите кога ги искат и ще ти кажа. Кажи за тениските какво да правя- да ходя ли да търся- малко закъсняхме с това  Embarassedмоя е вината, но ако смятате,че трябват тази седмица ще опитам да отида- надявам се да сме се прибрали от Сф.

# 281
  • Мнения: 2 577
здравейте момичета Laughing

завърнах се от почивка и съм на линия вече   Hug

много се радвам, че успяхме да посъберем парички
 
Люси, RAVIA   bouquet

# 282
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Ками, добре се завърнала  Hug

RAVIA - ще ти пиша ЛС /да не объркаме едното дарение с другото  Grinning/

# 283
  • Мнения: 527
Имаме 10 лева от тадела  bouquet. Люси ще се видим другата седмица (тази не мога).

# 284
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
попи - ОК  Peace

Взех от бубичко, паричките дадени от Танина   bouquet и moonlady   bouquet

Сумата в касата нарастна на 404,53 лв.   Grinning
Страхотни сме момичета  Heart Eyes Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт