Защо в България се обличат толкова много черни дрехи-каква е тази МОДА?

  • 5 736
  • 106
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 100
her_76 , честно да ти кажа, предпочитам да гледам черната мода, отколкото лъскавките дрешки със светещи пайетки които са адски модерни в Англия!


Бррррррррррр... Мразя ги, мразя ги, мразя ги, мразя ги, мразя ги.... Кич ужасен! Постеят ми тези дрешки. Имам чувството, че са за малките поп-фолк фенки, които пеят с дезодорант в ръка чалга. Нищо против чалгата нямам, имам против повечето и фенки.  Sick
Та ....като ходя по магазини изпадам в депресия от тези дрешки. Тогава се прибирам се обличам цялата в черно, обичам този цвят. И не е вярно, че само депресираните и нещастни хора носят този цвят. Аз го нося обикновено когато съм щастлива  Party Когато съм нещастна, се обличам в старите си дрехи.

# 46
  • Мнения: 343
Не съм живяла в друга страна, но съм била в повечето държави от Западна Европа и моите впечатления са точно обратните - в България хората се обличат много по-цветно. В Лондон например преди няколко години направо изпаднах в депресия в един огромен магазин за дрехи - сиво, бежово, черно, кафяво... най-яркият цвят беше убито светло синьо.

# 47
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
скоро гледах някаква снимка на известно семейство с дъщерята-абитуриентка. някъде из клюкарските вестници, ама не мога да се сетя кои бяха. майката, дъщерята и бащата - и тримата в черно. стори ми се много странно и зловещо.. тук имаше преди години мода сред абитуриентките -  всички в черни рокли, прови с дълбоки цепки. голям майтап..

# 48
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Мдам, весела работа-днес бях с лилава туника, бели среднокъси панталони, сламена чанта с пайетки и тъмнокафеви еспадрили с много пайети  Laughing Дреме ми кой мрази този тип дрехи.
За черното няма да коментирам, че вчера писах в такава тема.
Обаче, пайетките имат един добър ефект-на по-стари години разсейват погледа и визуално някои проблеми не се виждат. И страхотно се кефя на шаренията по улиците и магазините, вече взех и воланчетата да харесвам, приятно ми е да се обличам разхвърляно и неглиже

# 49
За мъжете черното е задължително. Ръст - килограми също е важен момент. Винаги трябва да си с 20кг отгоре на сантиметрите тоест ако си 180 значи трябва да си 100 кг, ако си 190 значи трябва да си 110 кг. Това е минимум и само при положение, че са мускули.

Всяка жена ако е хубава и оборотна трябва да носи черни прилепнали дрехи с тигрови нюанси.

Всичко друго си е чиста липса на вкус. Това, че чужденците се обличат като Елтън Джон си е техен проблем. Ние тук сме на Балканите и не случайно Буш дойде с 1000 човека охрана щото знаеше, че може да изяде шамарите в Син Сити. Знаете го и вие.

# 50
  • Мнения: 6 417
Joro 01 се преродил  Shocked

# 51
  • Мнения: 27 524

Феникс, какво да се прави  Laughing

# 52
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Чудо е станало, братя и сестри  ooooh! ooooh!

# 53
  • Мнения: 6 167
явно зависи кой с какви очи гледа.
вярвам, че човек вижда неща, които в момента са му в ума.
преди сто години преди да имам рено туинго само туинга виждах по улиците.
после имах период, когато имаше болни около мен и навсякъде профучаваха линейки.
реших ли да имам бебе - навсякъде виждам бременни.
в момента навсякъде виждам каравани и сърфове.
явно е нагласа на ума.
повече позитивизъм - може да започнеш да виждаш по-цветно  Peace

# 54
Това с нагласата на ума не звучи достоверно. Пробвай с избирателен атеншън дефисит дисордър, ей ди ди. Не е нужно да си лекар за да бръмчиш по аптеките.

# 55
  • Мнения: 6 167
здрасти жоре  Hug

# 56
Казвам се Миро. Викат ми мерзавеца.

# 57
  • Мнения: 3 423
тук имаше преди години мода сред абитуриентките -  всички в черни рокли, прови с дълбоки цепки. голям майтап..

Къв майтап, те са предусещали какво ги чака тепърва.
Животът ще им се стъжни след абитуриентския.

# 58
  • Мнения: 1 113
тук имаше преди години мода сред абитуриентките -  всички в черни рокли, прови с дълбоки цепки. голям майтап..

Къв майтап, те са предусещали какво ги чака тепърва.
Животът ще им се стъжни след абитуриентския.

Аз нищо не предусещах, ама и моята рокля беше такава - права, с цепка почти до кръста и ... черна  Crazy

Последна редакция: нд, 17 юни 2007, 15:11 от Safo

# 59
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Присъединявам се към мнението на повечето, че това за черното в България изобщо не е вярно.
Хер 76, струва ми се, че търсиш под вола теле. Защо в България това, защо онова?
Защо пък трябва да се сравняваме с някой, питам аз?

На бала си бях с черно и жълто.
В гардероба ми черно има само панталони за работа.

Общи условия

Активация на акаунт