За детската кухня

  • 1 063
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • по света
  • Мнения: 1 587
Tарик долу-горе ги яде, но аз не съм доволна от кухнята, защото при нас готвят почти всеки ден месо  Rolling Eyes. Не смятам, че е правилно децата да ядат всеки ден месни храни. Даже с майките се чудим на кого да се оплачем, че започнат да готвят поне през ден постни храни. Иначе аз през ден му готвя по нещо зеленчуково вкъщи.
В другите градове имате ли същия проблем?

При нас задължително едно от яденията е постно.

# 16
  • Мнения: 7 947
И ние сме на кухня, но често хвърлям супите, защото са само вода...Иначе другото ядене си го хапваме, ама добавям винаги кисело мляко - без него не можем...

# 17
  • Мнения: 547
Ами то няма какво толкова да й харесва  Mr. Green
Взимам храна от 2-3 седмици. Синът ми я яде, но аз лично не я одобрявам и винаги я обогатявам с нещо - добавям зеленчуци към основното, настърган плод към кремчето, ако изобщо го дам, а за вечеря му готвя - супите са под всякаква критика, редки с неизвестен състав.
Доста далече от представата ми за пълноценно и здравословно хранене, та мисля скоро да се откажа от услугите.
Твоето дете явно от сега разбира от хубавото  Simple Smile, но ако държиш да е кухня пробвай с някоя от частните може да й хареса.

# 18
  • Мнения: 1 701
На мен пък ми харесва храната от кухнята /което обаче не се отнася за Калина  Wink/Mr. Green Днес обаче за пръв път си изяде манджата, а следобед и десерта!   chef Има надежда!  Grinning
И мен ме дразни това, че всеки ден има месо - не мисля, че е добре за най-малките /кухнята е от 10 мес. до 3 год./.

Общи условия

Активация на акаунт