Нещо позитивно от всеки

  • 1 477
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 877
Благодаря, благодаря,
мишката е от приказките на Сутеев, първата книжка, която съм чела навремето - то затова и е останало малко от нея Simple Smile
Наскоро видях, че отделни приказки се продават в самостоятелни книжки - Трите котета, май и "Кой каза "Мяу"".
Аз си взех от книжарница "Bookmania" на руски по-пълно издание.

Ланфеар, да, мишката искаше да изяде молива, а той я помоли да нарисува преди това една последна картинка. И мишката докрая все не се усещаше, че рисуват котка - мислеше, че са ябълки, саламчета и т.н.

# 31
  • Мнения: 15 619
Е, и аз съм тук и пръскам позитивизъм.
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 32
  • Мнения: 7 474
Слънце е, всички са живи и здрави  Hug Те ви позитивизъм  Hug

# 33
  • Мнения: 1 299
Благодаря, благодаря,
мишката е от приказките на Сутеев, първата книжка, която съм чела навремето - то затова и е останало малко от нея Simple Smile
Наскоро видях, че отделни приказки се продават в самостоятелни книжки - Трите котета, май и "Кой каза "Мяу"".
Аз си взех от книжарница "Bookmania" на руски по-пълно издание.

Ланфеар, да, мишката искаше да изяде молива, а той я помоли да нарисува преди това една последна картинка. И мишката докрая все не се усещаше, че рисуват котка - мислеше, че са ябълки, саламчета и т.н.

Дааа, Кто сказал Мяу? Стархотна книжкаааа

Иначе доза позитивизъм и от мен днес - слънцето вече грее, нахраних едни бебета котета, пих кафе с колегите, всички усмихнати - само за море се мисли вече Simple Smile

# 34
  • Мнения: 3 674
Да не ти е запецнал кредора нещо бе Tони, я кажи нещо весело че издивях на работа. P.с. Тони ти ли си на аватара?

Тоз пък  другар с неговите аватари... Sick 

Общи условия

Активация на акаунт