Winx

  • 12 675
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 279
Искам да попитам - ако си поръчам такъв комплект, но с плик, а не с олекотена завивка, колко ще струва?
Как бих могла да го получа във Варна, къде точно се поръчва и как става плащането - по банков път, с пощенски запис или на куриера при получаването?Интересува ме крайната цена с включения в нея транспорт.
Благодаря предварително!

# 46
  • Мнения: 10 758
Искам да попитам - ако си поръчам такъв комплект, но с плик, а не с олекотена завивка, колко ще струва?
Как бих могла да го получа във Варна, къде точно се поръчва и как става плащането - по банков път, с пощенски запис или на куриера при получаването?Интересува ме крайната цена с включения в нея транспорт.
Благодаря предварително!
Това всичкото го напиши на dreamtex на  ЛС Peace

# 47
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Искам да попитам - ако си поръчам такъв комплект, но с плик, а не с олекотена завивка, колко ще струва?
Как бих могла да го получа във Варна, къде точно се поръчва и как става плащането - по банков път, с пощенски запис или на куриера при получаването?Интересува ме крайната цена с включения в нея транспорт.
Благодаря предварително!
Това всичкото го напиши на dreamtex на  ЛС Peace
когато dreamtex си почисти кутията... Hug

# 48
  • Мнения: 1 883



Ами те са същите момичета. Само цената е различна  Peace

# 49
  • Мнения: 189
po4istih ia momi4eta skapa mi se kompa i kam kraia na sedmicata pak 6te sam na linia

# 50
В софия има ли уинкс кукли и каде маже ли адрес.

# 51
Ние внесохме велосипеди WinX, за подробности подписа ми  Peace
PRODAVATE LI GI NA EDRO MOJE LI DA MI PI6ETE NA KAKVI CENI SA

# 52
prodavate li velosipedite na winx na edro i na kakvi ceni

# 53
  • Мнения: 134
po4istih ia momi4eta skapa mi se kompa i kam kraia na sedmicata pak 6te sam na linia

писах ти на лс и в icq

# 54
  • Мнения: X
В софия има ли уинкс кукли и каде маже ли адрес.

Голямо разнообразие на кукли на Winx имаше в детския хипермаркет JUMBO на бул.България 51, до Билата. Бяха по 19.99 лв.

# 55
  • София
  • Мнения: 2 530
Ние внесохме велосипеди WinX, за подробности подписа ми  Peace
PRODAVATE LI GI NA EDRO MOJE LI DA MI PI6ETE NA KAKVI CENI SA


Продаваме ги  на едро и на дребно.

# 56
Ние сме производители на спални комплекти кажи само какво искаш олекотено или не , и размер , мога да ти изпратя снимка за да я видиш
Моляте пиши ми как мога да си поръчам с олекотена завивка! Имате ли  шалтета пак на winx? Предваретелно ти благодаря!

# 57
  • Мнения: 189
Ние сме производители на спални комплекти кажи само какво искаш олекотено или не , и размер , мога да ти изпратя снимка за да я видиш
Моляте пиши ми как мога да си поръчам с олекотена завивка! Имате ли  шалтета пак на winx? Предваретелно ти благодаря!
да имаме и шалтета и всичко за спане на уинкс пиши ми на лични за повече информация

# 58

Общи условия

Активация на акаунт