Влюбена съм в Jeep

  • 2 695
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 079
Количката е хубава, но тук съм виждала много подобни сполучливи модели (визирам и от скъпите и от евтините й варианти...), а и като ти гледам лентичката и възрастта на бебо си мисля, че ако тепърва ви трябва и си търсите количка е хубаво да е по - мъничка и лека. Имам триколка, влюбена съм в нея, просто е невероятна (за малко бебче), но като цяло такива количка са си обемни, тежички и много заангажиращи. Друго си е, въпреки не особено голямата си проходимост,да имаш нещо по - мъничко, спестяващо пространство и излишни усилия. Летните колички стават просто задължителни, когато бебчето понатежи и порастне...  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 3 376
Ух,не мен пък много ми хареса тая количка!!!!!!
Жалко,че я няма тук..нямаш ли някой познат,който е там да я купи и после да ти я изпрати?

# 17
  • София
  • Мнения: 4 589
Честно казано не ми харесва, а и не си падам по триколки. Peace

# 18
  • Мнения: 2 891


Ами реших, че е за трудноста в зависимост от терена, защото модела й етакъв, а екстратана английски звучеше така: adjustable 5 point hardness нещо такова Mr. Green

Не е hardness, а е harness и значи пет  точков колан.  Whistling

# 19
  • Мнения: 27 524
Количката е хубава, но тук съм виждала много подобни сполучливи модели (визирам и от скъпите и от евтините й варианти...), а и като ти гледам лентичката и възрастта на бебо си мисля, че ако тепърва ви трябва и си търсите количка е хубаво да е по - мъничка и лека. Имам триколка, влюбена съм в нея, просто е невероятна (за малко бебче), но като цяло такива количка са си обемни, тежички и много заангажиращи. Друго си е, въпреки не особено голямата си проходимост,да имаш нещо по - мъничко, спестяващо пространство и излишни усилия. Летните колички стават просто задължителни, когато бебчето понатежи и порастне...  Rolling Eyes

Много хубав постинг.   bouquet
А и тройно по-скъпо да дадеш точно за модел, като има сходни и много по-евтини без главоболия при доставката  Rolling Eyes Просто няма смисъл, според мен, пълно е у нас с прекрасни колички  Simple Smile

# 20
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Най-обикновенна триколка. Не ми харесва.
аз също не съм фенка на триколките

# 21
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Аз използвам тази засега-добра количка е удобна за бебето.Има недостатъци- много е голяма ( дори в сгънато състояние не може да ми се побере  в багажника на колата- трябва да свалям една от задните седалки) и тежи около 12.5 кила.
http://new.photos.yahoo.com/her_76/album/1152921504631226166/pho … 928804427117844/3
http://new.photos.yahoo.com/her_76/album/1152921504631226166/pho … 928804427126535/4
http://new.photos.yahoo.com/her_76/album/1152921504631226166/pho … 928804427135289/2

Преди известно време му купих една лятна на Hauck- обикновен stroller  за деца от 3 месеца нагоре, защото ще си идваме  в Бг през септември и просто казах че с тази голяма триколка не мога да се занимавам по самолети.Тази е 5.5 кг, сгъва се  с една ръка,има 5 положения- опт легнало до изправено.За лятна количка  е пърфект!!!

http://new.photos.yahoo.com/her_76/album/1152921504631226166/pho … 928804427118664/0
http://new.photos.yahoo.com/her_76/album/1152921504631226166/pho … 928804427118546/1
( това е овчата ми кожа за която всички ме мислите за ЛУДА  hahaha hahaha hahaha

Иначе цената на тази твоята триколка  е много хубава , но като гледам възрастта на детето ти не мисля че имате нужда от толкова голяма количка.Ако толкова ти е легнала на сърцето обаче направи си кефа и си  я купи.

# 22
  • Мнения: 2 891
Каквото и да има на тези линкове, не го виждам  Thinking

# 23
# 24
  • Мнения: 4 447
Поздравления!И аз съм "маниачка" на JEEP.При мен обаче беше за летен вариант.Комбинираната я взех без много да се замислям,като знаех,че ще е ползвам кратко време.Но като реших вече да купувам лятна доста се порових по нета и открих "моята" количка http://www.walmart.com/catalog/product.do?product_id=3989246 Мислих какви ли не варианти за доставка,даже се свързах с някакъв човек които "уж"доставя от щатите,но без резултат.Накрая чрез мои познати които са в Ирландия.Те я поръчаха до Англия,от Англия до Ирландия, от Ир-я до  Б-я.Излезе ми 3,5пъти над продажната цена,но се заслужава.Намериш ли начин да ти я доставят-не се колебаи,но все пак се интересуваи и за краината цена.Пожелавам ти успех и дано скоро да подкараш своя JEEP.На мен ми отне 2 месеца,но всеки ден чакане си заслужава Peace                                 

Ами тя и тази става за лятна. Пък и за зимата после вснега.. това,което ме притеснява само сагумите, казахами,че такива дето се помпят много сепукали.... Cry


Аз използвам тази засега-добра количка е удобна за бебето.Има недостатъци- много е голяма ( дори в сгънато състояние не може да ми се побере  в багажника на колата- трябва да свалям една от задните седалки) и тежи около 12.5 кила
......
Иначе цената на тази твоята триколка  е много хубава , но като гледам възрастта на детето ти не мисля че имате нужда от толкова голяма количка.Ако толкова ти е легнала на сърцето обаче направи си кефа и си  я купи.

Мда, адки много й се изкефих, но наистина е малко тежичка....вчера видях една мацка с количка на ХОУК, триколка, с възможност да се сменя положението накоша и напред и назад - и то само с едно движение... купила я от скада на ТСМ в Младост.

Някой да знае дали имат сайт или адрес, телефон, че мацката успя само да ми каже, че е до Макдоналдс и била на Драган Цанков hahaha и ми стана ясно, че е малко дезориентирана  Crazy Mr. Green

Ух,не мен пък много ми хареса тая количка!!!!!!
Жалко,че я няма тук..нямаш ли някой познат,който е там да я купи и после да ти я изпрати?

Да, говорих с една приятелка да ми я метне от Америка, но започвам да се чудя, макар,че вчера видах тук ведин магазин, ами тя количка триколка сголеми гуми и без много екстри беше 800 лв #Crazy

# 25
  • Мнения: 711
Баща ми беше преди месец в САЩ и аз също бях харесала тази количка, но тъй като не бях сигурна дали става за новородено му казах да не я взима. А пък и вече беше с доста багаж. Все пак той ще ходи там отново пред Ноември и се замислям дали тогава да не ми я донесе. Аз все си мислех, че има вариант да се докара до БГ, но явно съм сгрешила. Дано намериш начин да я имаш! Успех!  Hug

# 26
  • Мнения: 353
много е хубава,а и хич не е скъпа,не се отказвай и намери начин да си я купиш.Успех.

# 27
  • Мнения: 353
то и аз сега съм на тема триколки и те разбирам напълно.

# 28
  • Мнения: 4 447
то и аз сега съм на тема триколки и те разбирам напълно.

Това,което ме спира само за момента са помпащите гуми и килограмите....

Сегашната ми количка е HAUCK и тежи с малчо, тази само тя е 12кила, а като и малкия стане 12? 24?  Sunglasses

Май, ще разлюбя тази и ще залюбя друга....  Mr. Green

Благодаря на всички за всниманието   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт