ПЛЕВЕНска лятна и гореща

  • 10 259
  • 274
  •   1
Отговори
# 240
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Благодаря ви за подкрепата.С последни сили ще изчакам и днес и ще отида да проверя какво става.

# 241
  • Мнения: 22 473
Веси направо им се обаждай, няма смисъл да чакаш.
Понякога работодателите са доста несериозни и си мислят, че бъдещите им служители трябва да ги търсят.
Иначе стискаме палци всички да се получи с работата. ))))

# 242
  • Мнения: 161
Здравейте!  bouquet
vesi@, наистина попитай. Няма смисъл да се тормозиш за нещо, което не зависи от теб! Стискам палци всичко да се развие както ти искаш! Hug
krasimira00, писах ти на лични за креватчето Peace Ако има нещо друго,питай! Peace
Сега да се оплача малко, в тея жеги Криси няма апетит и едвам суче по 5-10 минути,а преди си хапваше пълни 20 минути. Заради липсата й на апетит трябва да се изцеждам....а помпата ми се счупи #Cussing out (ама и те си имат някакъв живот, то и мен да ме експлоатират така и аз ще се счупя)....много тъпо Rolling Eyes. В този ред на мисли, Дикси, нали ти каза, че си имала помпа на Дисни, къде мога да си купя такава,защото мисля, че обходих де що има бебешки магазин и все няма Rolling Eyes Дано само не ми намалее кърмата така, защото ще се изям от яд Sad

# 243
  • Мнения: 5 026
в тея жеги Криси няма апетит и едвам суче по 5-10 минути,а преди си хапваше пълни 20 минути.
sissi, имай предвид, че около 3 месец бебетата имат доста усъвършенстван сукателен рефлекс и се нахранват за значително по-малко време. Така беше и с Божидар-от 20-30мин. премина на 5 минутно сучене. Не я насилвай, колкото си поеме, толкова. То в жегите на нас не ни се яде, да не говорим за дребчовците. Ако е гладна, тя ще сигнализира  Peace

# 244
  • Мнения: 161
в тея жеги Криси няма апетит и едвам суче по 5-10 минути,а преди си хапваше пълни 20 минути.
sissi, имай предвид, че около 3 месец бебетата имат доста усъвършенстван сукателен рефлекс и се нахранват за значително по-малко време. Така беше и с Божидар-от 20-30мин. премина на 5 минутно сучене. Не я насилвай, колкото си поеме, толкова. То в жегите на нас не ни се яде, да не говорим за дребчовците. Ако е гладна, тя ще сигнализира  Peace
Оххх, дано е така и при нея! Praynig Аз повече се страхувам да не е на път да се отбие, защото покрай изпитите я оставях на шише, пак на кърма, но от шише за по едно-две хранения......но щом пък си е спокойна по 3-4 часа, а понякога и повече, значи наистина не е гладна Thinking. А може да се е засрамила от това, че си я наричаме "мечо Пух-Пух" заради бузките и трите реда гуши Joy и да е решила да се вталява.....че е голяма конкуренцията на малки сладки госпожички в Плевен Joy

# 245
  • Мнения: 5 026
Аз повече се страхувам да не е на път да се отбие
Такива притеснения съм имала много - да не се отбие от бибата, да не прескочи някое хранене, пък той взе че пак сам се отби на 1г2м  Mr. Green Карай по-спокойно, грижи се за себе си и нещата ще са ОК  Grinning

# 246
  • Мнения: 814
sissi, не се притеснявай, аз цяла седмица давах на Ема замразена кърма с шише, защото мама и тати почиваха / беше на шест месеца/, но това не я отби от кърменето. Горещините убиват апетита, но пък щом спи спокойно по 3-4 часа, значи поетото количество й е достатъчно. По - важно е ти да си спокойна, Atrakcia е права Peace!

# 247
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
ето малко морски снимки от нас - част Първа
http://aslanovi.multiply.com/photos/album/18

# 248
  • Мнения: 1 953
Добър дееен...


Валя, бял панталон имам, да.Даже два.Но са ми от миналото лято.Единия е от магазина на ъгъла на главната и улицата на която е "Авис Медика" - срещу магазин "Европа". Другият не помня.И аз имам проблеми с размерите  Sick По-точно, аз нямам проблем с размерите, а търговците имат голям проблем като си мислят, че само кльощави тийнейджърки са им таргетната група. Но справям се някакси  Mr. Green

Сиси, помпата ми е от бебешкия магазин срещу "Катя Попова" - едно малко гаражно магазинче, ако се сещаш.Не знам сега дали я има. Моята съм я връчила на приятелка да цеди, иначе щях да ти я дам, на мен не ми трябва.

Мириел, имай малко милост към нас обливащи се в пот,чудещи се какво да сготвят за довечера, майки и домакини  Crazy

# 249
  • Мнения: 5 026
Miriel, страхотни снимки. Гледах ги с Божидар и той вика "кака,кака" на Вики  Grinning

# 250
  • Мнения: 161
Miriel,страхотни снимки Party,искам и аз на мореееееееееееее....ама и тая година ще го пропусна Cry, догодина и аз ще качвам обаче подобни снимчици Crossing Arms
Дикси, сещам се за магазинчето,аз по принцип си го посещавам редовно, но нямат за съжаление Rolling Eyes.Ще намеря аз,няма да се оставя така Mr. Green
Atrakcia,arita, благодаря!  Hug

# 251
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Мириел, много хубави снимки. Ти и Филип левичари ли сте? (гледах снимките от сватбата)
http://aslanovi.multiply.com/photos/photo/4/2
http://aslanovi.multiply.com/photos/photo/4/3
Аз пък нищо не мога да направя с лявата ръка, пробвала съм да пиша, но после и аз не си разбирам. Crazy

# 252
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Благодаря за комплиментите за снимките. Трябва да ви кача една снимка, на която Вики е в истерия, че не я пускаме на морето - тогава ще разберете колко наистина беше забавно.

Валя наистина с Филип сме левичари, зодия Везни Wink
Ще видим дали Вики ще бъде като нас

В понеделник ходихме на яслата да видим окончателно какво трябва да взема за Вики. На 30 Юли сме на ясла. Вече бях представила подобен списък с изследванията на Гатев, той каза че всичко ще бъде наред. Но едно на резбрах какво е това изследване, което важи само три дни! newsm78

# 253
  • Мнения: 421
Дикси... беше ли тази вечер в Къщата или съм се обръкала... Blush  newsm78

# 254
  • Мнения: 5 289
ами да ви се оплача - смених адреса и пак не става. И друга снимка си качих - не ще и не ще пустия му аватар Sad Вие как успявате и аватари и картички и какво ли не да качвате се чудя. Явно не ми се отдава много тази част Sad

Общи условия

Активация на акаунт