мечтаната жена....

  • 3 369
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 750
Ми хубаво, изкарваме го Grinning После? Какво е идеалната жена, и аз питам? И се чудя що повечето не се женят или не живеят с идеала си, па и деца имат от тях. Не, че моя случай е такъв. Мнения много могат да се изкажат за идеала. Докога с мечтата? А, като отвори дума за чанта, що па така? Имаше една тема за неизживяната и несподелена любов преди време. Ми това е нещо малко сходно, погледнато от друг ъгъл. Същото се отнася и за мъжете- т.е. идеалния мъж. Ми ако не съм с него, па съм си взела тоя, кво правим? Сигурно му е отврат, знае, че не е върха на сладоледа, ма кат няма другото, аре с това сме се задоволили и той милия тихо и кротко се примирява и не роптае... Thinking Нещата са маалко по-иначе. И не е така простичко да го опишеш. Имам аз една мечта. Но аз па за нея мечта не бях. Тя омъжи се друг. Мене камък ми тежи на шията. НО, понеже ми трябва партньор и деца, виж- ожених се за теб. Ти, мила, занай, че не си добра, колкото нея, но аз така, защото нямам избор... Това ли е?

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 17:37 от konche

# 16
  • Мнения: 3 425
Завинаги....ако спрем да мечтаем не живеем,а съществуваме  Peace поне аз де и не само за половинки,а имам предвид всичко  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 900
Да е ведра и позитивна личност, а не да мрънка и да се оплаква. Ей това най-много ме съсипва.

Боре, нали ми имаш мобито  Wink Wink Wink

Мечтаната жена е хибрид-блян
Такова животно НЕМА  Mr. Green

Ако може да е с фигура на богиня
да е умна, но не много,  Mr. Green
да се възхищава на всичко мъжко,
Да е стръвница в леглото,
да може едновременно
да глади, да пере,
да врътне кексче, да лисне два таса,
да ръга чавето да учи,
и ............ винаги готова за интимни подвизи 
Laughing

Егати скуката  Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 26
izrUTka ,  страшен никнейм!   Wink

# 19
ехеееееееееееееее Simple Smile моита жена си е идеалната бе, ко Ви прихваща тука, .. (Редакция) незнам си кви ще ми се изглези нещо па такъв шамар ке и отперим ... както и да е Simple Smile
пак казвам : Моито мами и жена и ... всичко си е Най за мен !

бтв става дума за мами Пресияна - Presiqna





П.С. Ekcnpec: Въздържайте се в употребата на подобни вулгарни думи и изрази...
Sorry грешката е моя нп Simple Smile

Последна редакция: нд, 24 юни 2007, 11:50 от MasterR

# 20
  • Мнения: 5
izrUTka ,  страшен никнейм!   Wink

mersi...ako namekwash, che e ne s edna, a s dwe prawopisni greshki...suwsem umishleno e taka...zashto li? - shtoto moga!



...Ти, мила, занай, че не си добра, колкото нея, но аз така, защото нямам избор... Това ли е?

burkash temata...po-dobre ne pishi, che oburkwash horata....towa koi s kogo se e zaburkal i dali e wurha na sladoleda...wseki sam si znae i ne e tema na diskusiqta...


ima edno zlatno sechenie...otkrito e oshte ot Leonardo...
wseki hareswa razlichni neshta...no kak puk taka po golqmata chast ot naselenieto na zemqta si padat tochno po nego e edna misteriq...
na bazata na idealnata jena za wseki ot was, ideqta be da se naprawi kompilaciq...
qwno FORUM MAMA shte pochaka...ne sa nazrqli neshtata za neq...

priqten den na wsichki!

# 21
  • Мнения: 750
Пиши на кирилица. Това модера следва да ти го каже, ма нека се почекна. Ми добре, няма да пиша по темата ТИ, след като се отклонявам. Въпроса е как я разбирам. Ами така я разбирам, както и пиша. Просто не съм толоз тесногръда. Друго, някои мнения тук не са много намясто, то и моето, но както и да е. Хората изказват позиции. Да умее да мълчи, например- та какво му е идеалното, питам? Всъщност, зад това се крие нещо по-дълбоко, но нека не нищя, че пак ще ме натириш. Аз пък не оставам длъжна, нали виждаш. Ако седнем да си поговорим директно, може и да потръгне диалог. Обичам хората да са на диаметрално противоположно мнение от мен. Убеждавам се, че такъв идиот като мен няма.  Mr. Green Та друго да ми препоръчаш да направя. Искам да запазя добрия тон. Затова, моля, не си позволявай подобни вметки като тази да пиша или не. Ще пиша. Стига да има хляб в темата. Има модератори. Те решават дали да трият или заключват. Нали така?

# 22
  • Мнения: 5
ми освен и аз да кажа "не си позолявай подобни вметки, като тази да не си позволявам подобни вметки"    Joy

така ли?

мир да има...подарявам ти темата... Sunglasses

# 23
  • Мнения: 750
Уф, мерси Laughing Ти сега отстъпваш ли? Не я искам. Мога да си пусна. Желаещи да пишат по темата?

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ако смятате да се "джафкате", ще ударя катинара...
izrutka, запознай се с Правилата...
Особено в частта им за писането на кирилица...

# 25
  • Мнения: 4 451
Момичета, недейте така. Темата е интересна, нека "чуем" мъжете, а защо не и мнението на жените?
Реших да питам моят мъж за идеалната жена. И отговора силно ме изненада. Даже се посмях. Каза, че физически напълно отговарям на мечтаната жена bowuu (уау, какъв комплимент само Wink). Другите качества, които трябва да притежава жената-мечта, според него са:
- послушна ( hahaha непрекъснато съм на противоположното на него мнение)
- добра домакиня (и тук не покривам напълно, че с тези две малки деца и никаква помощ от никъде ми е малко трудно да поддържам изрядно домакинство Embarassed)
- пестелива (признавам, това ми е порока, мнооого харча Blush)
- никога да не отказва секс hahaha
- да не се гримира (е, аз пък обожавам да се гримирам Joy)
Разни хора, разни идеали... Важното е, че ме обича, въпреки моите несъвършенства. Grinning

# 26
  • Мнения: 2 309
Да не пърди
да не се О или Уригва
да не харчи
да няма пъпки
да не е мазна в корените
другото което си го мисля го прескачам Whistling
да не отказва секссссс
да не иска сексссс
да ражда деца - мъжки
да не задава излишни въпроси с корен - къде си и с кого
да е домакиня
да е работлива
да е слугиня
и най-вече да се усеща Sick

# 27
  • Мнения: 1 483
Мечтай си,мечтай си. Whistling

# 28
  • Мнения: 185
Да не пърди
да не се О или Уригва
да не харчи
да няма пъпки
да не е мазна в корените
другото което си го мисля го прескачам Whistling
да не отказва секссссс
да не иска сексссс
да ражда деца - мъжки
да не задава излишни въпроси с корен - къде си и с кого
да е домакиня
да е работлива
да е слугиня
и най-вече да се усеща Sick

Joy Peace

Общи условия

Активация на акаунт