Кой е този Жоро?!

  • 2 169
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 629
Мани го жоро, той е под възбрана, но ти си пич. Не се занимавай с него, аудиторията е жадна за мъже.

# 16
  • Мнения: X
Не се занимавай с него, аудиторията е жадна за мъже.
Ако разбираш какво иска да каже Мюриель все пак.

# 17
  • Мнения: 2 212
Не просто баровец, а меценат и патриот, все пак. Автор на много крилати форумски фрази остнали вовеки във форумския фолклор. Мокрият сън на ССФ, все пак  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 212
Даже като гледам аватара на Caprari  Shocked разбирам какво иска да каже Мюриел  Crazy Crazy Crazy

# 19
Не просто баровец, а меценат и патриот, все пак. Автор на много крилати форумски фрази остнали вовеки във форумския фолклор. Мокрият сън на ССФ, все пак  Mr. Green

Добре, а кой от вас го е виждал?

# 20
  • Мнения: 2 891
Даже като гледам аватара на Caprari  Shocked разбирам какво иска да каже Мюриел  Crazy Crazy Crazy

А аз мислех, че жената ражда  Thinking  Mr. Green


Добре, а кой от вас го е виждал?

И да го е виждала някоя, никога няма да сподели, защото ще я убият от ревност, посредством тееежки уруки  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 7 723
...

Добре, а кой от вас го е виждал?
Познавам свидетел...  Whistling

# 22
  • Мнения: 2 212
Добре, а кой от вас го е виждал?

Не знам. Аз не съм Лиска и не ги разбирам тия работи  Mr. Green

# 23
  • Мнения: X
Даже като гледам аватара на Caprari  Shocked разбирам какво иска да каже Мюриел  Crazy Crazy Crazy

А аз мислех, че жената ражда  Thinking  Mr. Green


На жената и е горещо. Но си е скрила пеперудата, защото съм ССФ, все пак. Mr. Green

# 24
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Жоро беше най-точния форумец!

# 25
  • Мнения: 1 629
Мерзавец има лична драма, личи си и от петте му поста. Обърнете му внимание, жоро е из Лозенсокото дере, забравете го най-насетне! Утре пак ще има теми Защо форомът е пълен със злобни жени, нали?! Ей го човекът, с проблем в ника, с уталожен проблем в подписа и никоя не му намига. Свидли!

# 26
  • Мнения: 490
А ти що питаш за Жоро,все пак?А?

# 27
  • Мнения: X
Мерзавец,  Wink

# 28
  • Мнения: 3 569
Жоро беше най-точния форумец!

4ukna ti sreshta li?

# 29
  • Мнения: 490
Пере, смени маймуницата бре!

Общи условия

Активация на акаунт