От кога започнахте да миете зъбките на децата си?

  • 2 204
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 677
От момента, в който проби първият зъб - с марля и кислородна вода.

# 16
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 710
И ние имаме две зъбчета вече, но не съм ги мила досега. Те едва се виждат.

# 17
  • Мнения: 441
Мия зъбките на малкият откакто изби първото зъбче-беше на 11 месеца.Използвам ,,Ненедент''.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 079
Още не ги мием, а май ни е време като ви чета...  Embarassed

# 19
  • Мнения: 2 015
От момента, в който проби първият зъб - с марля и кислородна вода.
Това е интересно и може да започна да ги чистя поне така докато са два и по-малки, а като станат повече да мина към четката и пастата.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 161
леле аз май съм много закъсняла Rolling Eyes.  Хриси има 4  зъба и още  не  съм предприела нищо. Embarassed
Бихте ли ме посъветвали как да ги мия ? С какво?

# 21
  • Мнения: 441
,,Ненедент'' има силиконов накрайник,но моят син не го харесва и използваме четка.
Май и ,,Колгейт'' имат подходяша паста.А и номера с марлята става,както е писала Пуполино.
Избора е твой  Peace

# 22
Ние си  мием зъбките от 10 месец.Тогава бяха 4.Използваме паста "Ненедент" със силиконов накрайник. Peace

# 23
  • Мнения: 1 910
С бебешка четка и паста, от появата на първите зъбки.
Преди това ползвах силиконов напръстник да му търкам венците, когато започнаха да го дразнят пробиващите зъбки. Много му харесваше, явно го облекчаваше.

# 24
  • Мнения: 2 022
Според моята стоматоложка след около 2 г. възраст и по-точно когато започне да плюе детето изплаквайки си устичката. При положение, че съм въвеждала толкова внимателно храните ми се струва твърде рано да "захранвам" с паста за зъби пък било тя детска и  от безвредни продукти. Но задължително водичка след всяко ядене особено пък вечер.

# 25
  • Мнения: 1 427
На около година-но първия зъб и проби на 9 месеца. Като станаха 3-4 зъба тогава започнахме! Peace

# 26
  • Мнения: 380
Откакто му проби първият зъб, със специална паста и силиконов накрайник,който се слага на пръста и има четка на горния край.
В САЩ препоръчват изтриване на венците след хранене още преди появата на зъбчета Peace.

# 27
  • Мнения: 5 362
От около 1 год.

# 28
  • Мнения: 423
Искам да ви попитам от кога започнахте да миете зъбките на децата ви? Дъщеря ми има вече 12 зъбчета и смятам, че трябва да започна вече да и ги мия newsm78, даже съм чувала, че се мият още първите, но аз не го направих Embarassed и вече се  замислям дали не съм закъсняла много. Кажете ми как ги миете и много ми е чудно после как си плакнат устата newsm78, дано не ми се смеете много на въпроса Laughing  bouquet

# 29
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Време е да  и миеш зъбите PeaceЗъбите на дъщеря ми ги мия още когато бяха 4 броя!Мия ги с напръстник и спец.паста след,коята не се плакне устата!По-голямо удоволствие от миенето на зъби за нея няма!

Общи условия

Активация на акаунт