Ако шефът ви е по-млад

  • 1 629
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 886
Ми ако плаща на време няма проблем.Може и някоя авантюрка Heart Eyes Heart Eyes Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 31
  • Мнения: 793
Не ми пука Grinning, стига да създава нормална работна атмосфера, все ми е едно на 20 или на 80 години  Wink

# 32
  • Мнения: 27 524
Възрастта не е единствената причина за уважение  Wink

# 33
  • Мнения: 3 521
Не, не ме притеснява, достатъчно ми е да има пипе в главата, а ЕГНто не е определящо в случая.

# 34
  • Мнения: 3 423
Резултатите от анкетата са радващи!

# 35
  • Мнения: 30
Засега май няма как да ми се случи. Ако е по-млад това значи да е на 18-19.  Simple Smile
По принцип нямам нищо против някой ден шефа ми да е по-млад. Ако си разбира от работата и честно си е заслужил мястото възрастта няма да ми пречи.

# 36
  • София
  • Мнения: 6 999
Нямала съм по-млад шеф, но аз съм такъв...  Rolling Eyes

Понякога ми е проблем, когато трябва да направя забележка на някой или чуя да ми казват 'шефе, шефката...". А ми е смешно, когато чувам за един от колегите ми "Младият ти колега", който всъщност на години е по-голям и му личи, но тъй като ми е подчинен и значи следва да е по-млад...  Crossing Arms

# 37
  • Мнения: 391
Проблем ли е за вас да сте
подчинени на по-млад от вас?
Потиснати ли ще сте? Ще го
уважавате ли или тайно ще си
викате, тва хлапе кво ми се дърви.
Или сте професионалисти и това,
на колко години е шефът ви, не
ви интересува ни най-малко.
Споделете!

Нали въпросът не се отнася само за девойки?

Та на моята възраст все повече хора са по-млади от мен. Но не ми пука, стига да знаят какво вършат.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
От 2-е години имам шеф,който е по-млад от мен,.Аз съм на 41 ,а той около 30г. Но си гледа както трябва работата ,защитава подчинените си .Аз съм най-възрастна в отдела ,не се чувствам унизена при забележка от негова страна ,Прави ги тактично и на место.Казва ,че това иска да стане по определен начи,обосновава се,помага когато се налага.Когато аз започнах там ,не беше шеф,но се издигна благодарение на усърдна работа.Като виждам колко много работи той ми е съвестно да кръшкам от работата.А вярвайте ми имам тази възможност,но не го правя.Значи шефа си е на мястото!

# 39
  • София
  • Мнения: 423
Аз имам една подчинена по-голяма с 11 години от мен,друга с 9 и още поне 3 жени с по-малко.Държа се с тях съвсем нормално и досега не сме имали проблеми.Аз какво съм виновна,че някоя от тях не е на моето място.

# 40
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Все ми е едно на колко години е. Някои хора просто не стават за управленски длъжности, на други им е в кръвта. А и като ми се плаща навреме какво имам да недоволствам? Ако не ми изнася мога да си търся друго място, нали  Wink

# 41
  • Мнения: 1 798
ЕГН-то му не ме вълнува. Полът също.
Искам да си разбира от работата, да си тежи на мястото, да има самочувствие и да уважава чуждото мнение, да бъде толерантен, да не интимничи и фамилиарничи, да умее да изслушва и да се вслушва и вглежда в хората, да има чувство за хумор.

# 42
  • Мнения: 5 299
Не ми дремЕ Wink

Общи условия

Активация на акаунт