Пиете ли, пушите ли?

  • 3 599
  • 116
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 3 099
Ооо, недей! Аз избягвам да чета дълги размишления на полу-грамотен български. Пък съм и проста.
 чувството ти за хумор  Joy...обаче..... Joy като че ли ,отрича последното изречение..
[/quote]

Нищо подобно - жената твърди, че е проста, но грамотна! Вижда ми се възможно, но не съм сигурна за нейния случай. Mr. Green

# 91
  • София
  • Мнения: 3 249
Твърдиш, че не съм проста?  Crazy

# 92
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Отговор 3.

# 93
  • Мнения: 6 029
и пия, и пуша...

# 94
# 95
  • Мнения: 819
Всичко  Mr. Green..квото се полага по куверт  Grinning

# 96
  • Мнения: 6 029

поради разни причини - не.

# 97
  • Мнения: 2 491
Имам някои пороци, два от тях са, че пия и пуша. Вредно е, да, но какво е животът без "малките" ни пороци-скука Wink, пък и веднъж се живее и животът е твърде кратък, затова му се наслаждавам на MAX. Искам да опитам от всичко. Както казва една видна съфорумка, искам да умра пияна, с цигара в ръка и к*р в уста Mr. Green

# 98
  • Мнения: 1 533

А, хубу...наздраве тогаз и дай да запалим Grinning
И аз съм опция три.

# 99
  • Мнения: 5 713
Не пуша. Пия малко, нещо не ми се отдава.

# 100
  • Мнения: 6 029
А, хубу...наздраве тогаз и дай да запалим Grinning
И аз съм опция три.

алкохола не го ща сега, че в събота много са Утсвирих... и нещо не ми са пий. само ше кадя. Laughing

# 101
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
4
Но на старо виски не прощавам  bowuu

# 102
  • Мнения: 24
Не пуша ,не съм и пробвала ,тъй като от миризмата на цигари ми се гади  Simple Smile,но нямам желание и да опитам! BlushАлкохол не пия дори и бира не пия !Пия само вино и то в такива количества , че за една година трудно се събира една бутилка  Embarassed дори мъжът ми казва че това не се брой  Mr. GreenЗа някои от вас може да съм много скучна ,но аз се чувствам превъзходно  Naughty

# 103
  • Мнения: 2 125
И пия и пуша!
...и нищо човешко не ми е чуждо Mr. Green

# 104
  • Мнения: 391
И кое е по-вредно за организма: тютюнопушенето или честата употреба на алкохол?

Аз пък прочетох нещо друго и много се зачудих...  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт