Мъжко изказване

  • 5 556
  • 120
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 423
Аз съм от късметлийките, на които мъжете им казват: и 70 кила да станеш - пак ще си моето момиче... Grinning Grinning Grinning
Това от колко, от 50 или от 120?

# 76
  • Мнения: 46 560
Това от колко, от 50 или от 120?

Сладко  hahaha

bobkas, твоя много ниско се цели  Joy на 70 всеки може  Mr. Green

# 77
  • София
  • Мнения: 2 271
E, добре де, все пак си трябва да има физическо привличане. Не може да разчиташ само на "стара слава", както се казва. Трябва да се поддържаме, нищо, че сме омъжени. Вие ги оставете мъжете, дето обясняват , че ще ни харесват и дебели и космати... А и това, че мъжът ми ме обича е едно на ръка, но аз искам и да ме харесва, а за това трябва поддръжка.
Аз също му казвам, като му се появи недостатък, който не ми харесва и той може да отстрани. Не му го казвам, за да го комплексирам, а за да не изглежда смешен в очите на другите и заради самата себе си, за да си ми харесва повече.

# 78
  • Мнения: 8 999
А аз чакам с нетърпение реплика от сорта: "Абе, нещо много са ти малки циците", за да се хвана като удавник за сламка и да си изпрося "нови", по-големи. Ама моят дивак не се сеща и непрекъснато твърди, че ме харесвал и с тези.
Мисля, че няма нищо лошо собственият ти мъж, с когото делиш всичко, да бъде малко по-критичен към теб и да си го казва. Защото започне ли да не забелязва мустачките и наедрелия задник, може да престане и теб да забелязва изобщо.
Бръсни мустака и се радвай, че мъжът ти иска да изглеждаш по-добре.

# 79
  • Мнения: 5 577
може да ти се случат къде по-лоши неща - да ти каже напр. че си се облякла като к*рва или да станеш по-умна.

Така че не драматизирай за едни мустаци.

# 80
  • Мнения: 4 753
Наистина ли смятате, че след като двама души спят в едно легло, делят един дом и са двойка по всички параграфи имат пълното право да си пляскат един на друг, каквото им скимне Shocked
 Айде няма нужда чак от такава близост  ooooh!

# 81
  • Мнения: 1 925
Аз съм от късметлийките, на които мъжете им казват: и 70 кила да станеш - пак ще си моето момиче... Grinning Grinning Grinning
Peace И аз съм така. Само ме моли да не ми пораснат големи гърди, както в момента с кърменето  Laughing
За мустаците - аз на твое място не бих се обидила, ще си ги махна. Хубаво е, че мъжът ти го е забелязал, все пак той ти е най-близкия човек, по-гадно би било, ако някой колега примерно ти го каже. С кола маска няма да имаш проблем.
Peace

# 82
  • Мнения: 5 577
Наистина ли смятате, че след като двама души спят в едно легло, делят един дом и са двойка по всички параграфи имат пълното право да си пляскат един на друг, каквото им скимне Shocked
 Айде няма нужда чак от такава близост  ooooh!

не те разбрах много - "пляскат" "казват" ли да го транслирам?

# 83
  • Мнения: 4 753
Транслирай го така, да. За да кажеш нещо такова(за забележката за мустаците говоря) ,трябва да си цапнат през устата, да не кажа да си простак.

Последна редакция: ср, 20 юни 2007, 12:47 от Kasidy

# 84
  • Мнения: 3 091
едно бивше гадже поиска веднъж да си сложа силиконов бюст и мигом съжали за което! попитах го мило  Flutter - Толкова ли ти харесва? възмужда ли те?
отговори ми, че силно си мечтае за силиконови цици!
ами посъветвах го, щом толкоз го влече, да си ги сложи!

моят съвет е - махни мустаките, но карай мъж ти да се епилира и под мишниците!

# 85
  • Мнения: 323
Няма какво да се обиждаш Naughty.По-добре той да ти го каже,отколкото някой друг да те забие със същия въпрос.Махни мустака,може и да се харесаш повече newsm78

# 86
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Абе хора, какво я съветвате да маха нещо, което според нея го НЯМА???? Не мога да повярвам колко много жени са готови да клекнат в мига, в който "любимият" изтърси нещо подобно! Ами той като е тръгнал да търси кусури, и то изказвайки си претенциите толкова грубо, дали ще се спре? Или просто ще намери следващия, като види как му се играе по свирката? Е, не може всички да сме като моделите по списанията. То хубаво да искаш да се харесаш, ама да не противоречи на собствените ти вкусове, нали? Що си мисля, че повечето мъже не биха били толкова отстъпчиви, ако половинката им направи подобен коментар!

# 87
  • Мнения: 17 409
Как тъй го няма, пък мъжът й го вижда... newsm78  Голям проблем стана за едни мустаци!

# 88
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Как тъй го няма, пък мъжът й го вижда... newsm78  Голям проблем стана за едни мустаци!
Виж сега, като се загледаш, всички имаме по лицето много фини косъмчета, по-скоро мъх, ама не тръгваме да се бръснем, нали? Та ако става дума за косъмче от 1 милиметър, технически то си е там, ама не се забелязва, освен ако не тръгнеш да се заяждаш. Момичето каза, че козметичката с лупа ги е търсила тези "мустаци". Ето, това имам предвид!
Ама като гледам има сума народ, буквално изперкал на тема окосмяване, тъй че що ли се занимавам да обяснявам ooooh!

# 89
  • Мнения: 17 409
Аз пък забелязвам, че голяма част от жените не "клякат" пред такива изказвания. Просто не чакат мъж да им каже да си махнат космите или мъхчето някъде си WinkДа, има мъже, които и без лупа забелязват. Друг вариант е да я посъветваме да се развежда, щом мъжът й е намерил такъв кусур...

Общи условия

Активация на акаунт