новородено и горещини

  • 1 537
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 846
Дъщеря ми се роди на 21 юли, на изписването беше ужасно навлечена с боди с къс ръкав, плюшени ританки и жилетка и дебело одеало  Crazy, педиатърът се хвана за главата, като дойде вкъщи.


Знаеш ли, че 21 юли е една изключително хубава рожденна дата? Чела съм за нея, защото аз съм родена на същия ден. Та номеролозите казват :"Ако се случи да ви се роди дете на 21 юли, отворете шампанско и залейте света!" Да знаеш, че си родила едно чудесно дете, което никога няма да те изостави!   bouquet

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Знаеш ли, че 21 юли е една изключително хубава рожденна дата? Чела съм за нея, защото аз съм родена на същия ден. Та номеролозите казват :"Ако се случи да ви се роди дете на 21 юли, отворете шампанско и залейте света!" Да знаеш, че си родила едно чудесно дете, което никога няма да те изостави!   bouquet

Мнооого ти благодаря! Hug Дано наистина е така, че напоследък ми става мъчно, че предпочита баща си, а мен даже ме удря. Confused

# 17
  • Мнения: 222
Аз пък изобщо съм против бодита с дълъг ръкав и дори зимата се ядосвам, че не продават с къс.
Дъщеря ми се роди на 21 юли, на изписването беше ужасно навлечена с боди с къс ръкав, плюшени ританки и жилетка и дебело одеало  Crazy, педиатърът се хвана за главата, като дойде вкъщи.
След като ми разясни въпроса с дрехите, съм обличала бебето само с боди с къс/без ръкав и евентуално къси чорапки. Понякога я оставях и само по памперс, покрита с тензухена пеленка.
Според мен ще са ти нужни само бодита с къс ръкав, а отделно купи горни дрехи с дълги ръкави и дълги крачоли за по-хладно време.
И аз бях така Peace

# 18
  • Мнения: 1 733
Купи по две - три от всички видове, а после сама ще прецениш как да го обличаш и ще купиш това, от което наистина имаш нужда.

# 19
  • Мнения: 1 269
Купувай най-вече по - леки дрешки и бодита с късо ръкавче.   Hug
Peace и аз мисля така.

# 20
  • Мнения: 17 407
Както са ти писали- ще ти трябват бодита с къс и с дълъг ръкав. В началото няма да можеш да го извеждаш по къс ръкав, така че ще трябва отгоре тънка камизолка или блузка(без якичка) и евентуално ританки. Не купувай много дрехи, лято е и съхнат много бързо.

Общи условия

Активация на акаунт