100% Кардио

  • 8 895
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 890
Ледена Кралица , мерси   bouquet и аз за него знам, но ми трябват по-късни часове... А най-късния е от 3 до 4 мисля. А вторник и четвъртък имаше сутринта от 9 до 10 което пак не ме устройва Sad жалко...
Хубаво ще е да открият такива тренировки и на други места. Дано скоро се появят и спунинг в началото имаше само на Левски

# 31
  • Мнения: 634
Да, тези следобяд и на мен са ми неудобни, а са 3 пъти в седмицата, което е супер, ама... Sad
Иначе аз ходя точно на тези ранните

# 32
  • Мнения: 4 678
Поци, виждам че отговаряш на въпроси Embarassed
И аз да си задам моя, според мен е малко е глупав, но има доста противоречиви мнения:
За пиенето на вода, когато искаш да отслабнеш-позволено ли е по време и веднага след тренировка. Мен никой не може да ме спре да пия вода, но някои казват, че може да се пие чак 1 час след тренировка. Кажи сега как е Flutter

Тез дето ти казват да не пиеш ги пращай при мене, аз ще им покажа калориите на водата smile3521
Пий си колкото искаш!  bouquet newsm10

# 33
  • Мнения: 890
Поци, пак до тебе ще се допитам. Сигурно вече ти е писнало само да те питат. Дано някой ден и аз съм ти от полза за нещо с полезна информация! Та така, много ме боли крака. Като го показвах ми казаха, че е ишиасния нерв, но е така от един месец някъде. Може би трябва да поспра а тичам, но не мога да си представя дните да минават без тренировка. Сега докато тичам някак си си го стягам и издържам, но започва повече да ме боли. Та мисълта ми е дали знаеш като е само нерв дали с тренировките мога да му навредя. (ако е само за болката - ще я изтърпявам) И  ако е по-добре да спра какво друго кардио мога да правя?
От днес пия миогама Ен и се надявам да ми помогне и да ми мине по-бързо крака.

# 34
  • Мнения: 4 678
По -бавно ще ти мине ако тренираш.
Вземи пий-Neurobex-това са витамин B
И го мажи с -Reparil-Gel N-това е точно за възпалени нерви и е добро bouquet
В момента аз тренирам с възпален нерв на лявата ръка,да видим кой кара влака smile3516

Последна редакция: ср, 20 юни 2007, 20:17 от Поци

Общи условия

Активация на акаунт