Разградските мами цената си знаят и много,много не си траят!

  • 10 306
  • 299
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 51
Няма да пропусна прашките-още утре ще мина да си ги взема... newsm56 И ако не е много нахално-ще може ли и онези жълтите боксерки?  newsm78

# 46
  • Мнения: 441
Магазина на Мирката се намира  между стария "ДЕТМАГ"сега  "Алианц България"и на ъгъла ,на редицата магазини ,където някога беше "Златното пиле"-точно в тунела за детската площадка.
Надявам се и моето обяснение да те ориентира.  Embarassed
След това което написах,знам че Таня ще ме   #2gunfire ама не ми пука.... hahaha
Ще те  #2gunfire утре,не стига ,че ми нямаш доверие на обясненията,ами и в парка не дойде днес.Те хората като са свикнали да ходим като дупе и гащи,ми писна да обяснявам къде си (тоест, защо дупето е без гащите) hahaha hahaha ooooh!.
Мирка,утре съм първа кипра за прашките  Joy Joy.Ама виж я мойта дружка колко е скромна,искала и боксерки  Crossing Arms.

# 47
  • Мнения: 500
Няма да пропусна прашките-още утре ще мина да си ги взема... newsm56 И ако не е много нахално-ще може ли и онези жълтите боксерки?  newsm78
Моооже!Щом е за тебе-може!

# 48
  • Мнения: 500
Магазина на Мирката се намира  между стария "ДЕТМАГ"сега  "Алианц България"и на ъгъла ,на редицата магазини ,където някога беше "Златното пиле"-точно в тунела за детската площадка.
Надявам се и моето обяснение да те ориентира.  Embarassed
След това което написах,знам че Таня ще ме   #2gunfire ама не ми пука.... hahaha
Ще те  #2gunfire утре,не стига ,че ми нямаш доверие на обясненията,ами и в парка не дойде днес.Те хората като са свикнали да ходим като дупе и гащи,ми писна да обяснявам къде си (тоест, защо дупето е без гащите) hahaha hahaha ooooh!.
Мирка,утре съм първа кипра за прашките  Joy Joy.Ама виж я мойта дружка колко е скромна,искала и боксерки  Crossing Arms.
Ма нямаш проблеми бе,Танче!Нъл си мой човек!И ша друснем по едно хорце,ако трябва! Joy Joy Joy

# 49
  • Мнения: 441
Щом е за хорце МОЖЕ.
Ох аз пак имам новини за пътуването на Рени до Турция.Тази вечер Иванов се обади,ще пътуват на 22.06 Shocked hahaha.Утре пак ще бягам до магазина да взема нещо за ядене за из път,трябва бележка от личния лекар и заверка на бележка от нотариус  ooooh!.И така утре ме чака едно бяганееее,не е истина просто.

# 50
  • Мнения: 124
Аз до ка се похваля,че намерих Мирка,благодарение на обясненията на двете хапливи дами,то потърпевшата ме изпреварила.Значи вече  ще има и аз от къде да си купя бански.
А пък ти ТАнче,следващия път просто си сложи табела.Така хем тези дето питат ще научават,хем тези дето не смеят да питат!Че аз като те видя сама ми е на устата да питам,ама нали знам,че се нервиш и си мълча.Чакам сама да си признаеш.
Аз отивам да си приспивам средния мъж,че е приспал баща си и брат си и дойде при мен в хола!Лека!

Последна редакция: ср, 20 юни 2007, 08:32 от бен

# 51
Хъм Марго ще ти се карам ама. Thinking Crossing Arms
Предател Joy.
За теб bouquet

# 52
  • Мнения: 500
 smile3534Само да ви кажа,момичета,чакаме нова мама сред нас...!Ма не е тая от Франция,тя другия месец,че за сега много и малко бебето....

# 53
  • Мнения: 500
 newsm51А ДОБРЕ ДОШЛА,АНИ!Макар още да не си писала....

# 54
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Добро утро милички  Hug Hug Hug Хайде на кафето ....

# 55
  • Мнения: 256
Добро утро Марго веднага се строявам при кафето благодаря  Hug

# 56
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Добро утро Марго веднага се строявам при кафето благодаря  Hug



Пак заповядай !
Някой ако има други желания да пише! Мога да почерпя и с друго Wink Вие само кажте какво ви се пие или хапва!


Аз да се похваля днес съм в много добро настроение и главата не ме е боляла снощи  newsm44

# 57
  • Мнения: 441
Добро утро !Марго за сега и кафенцето ми стига,но на обяд може и нещо разхлаждащо,няма да откажа  Hug

# 58
  • Мнения: 124
Добро утро и от мен!Марго,давай кафето,че ми се спи-две не виждам!
Момичета,днес е деня на бащата!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ТАТКОВЦИ,ДА СТЕ МНОГО ЗДРАВИ,СИЛНИ И ЛЮБВЕОБИЛНИ!
Аз още не съм измислила как точно ще изненадам тати ни,но има време!

# 59
  • Мнения: 256
Ружка току що Косьо ми се обади да ми съобщи прекрасната новина Ивка има момченце newsm44 родила е лесно мъничък 2и600 довечера ще отидем до болницата да ги видим..Да им е живо и здраво   bouquet

Последна редакция: ср, 20 юни 2007, 09:06 от na_stela

Общи условия

Активация на акаунт