Разградските мами цената си знаят и много,много не си траят!

  • 10 313
  • 299
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 256
Малеее ко сте правили вие бе  smile3501 забавлявали са наще.Урааааа ще имаме нова тема заглавията който сте предложили ми харесват така че Марго ти си на ход Hug

# 286
  • Мнения: 256
Барбе страхотен мус си ни спретнала може ли допълнително newsm78

# 287
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Със свински мръвки и мезета и студени питиета в Разград жегата морим и се веселим.

На мен ей това ми хареса ,ама незнам за другите! Вие кажете какво искате за заглавие ,аз не се меся! Peace

# 288
Добро утро леле какъв махмурлук ме го от снощи.Вие как сте? newsm78

# 289
  • Мнения: 256
Със свински мръвки и мезета и студени питиета в Разград жегата морим и се веселим.

На мен ей това ми хареса ,ама незнам за другите! Вие кажете какво искате за заглавие ,аз не се меся! Peace
Става става  Peace

# 290
  • Мнения: 3 219

 Благодаря ви , момичета, трогната съм. Да почерпя,макар и виртуално.

     
   

# 291
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Ауууу Бубеее страхотна почерпка .Благодаря !  Hug

# 292
  • Мнения: 124
ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА НА БУБЕТО И РОСЕН!ОЩЕ МНОГО ГОДИНИ ЩАСТЛИВ СЕМЕЕН ЖИВОТ!

# 293
  • Мнения: 124
Марго,пускай новата тема,че да се запиша до като изтрезняват сношните купонджийки!

# 294
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Марго,пускай новата тема,че да се запиша до като изтрезняват сношните купонджийки!


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Бен миличка  Hug  още за заглавие нищо не са решили ! Немога да я пусна без заглавие !


Ей момичета сериозно !Хайде решете какво да е заглавието за да мога да пусна новата тема!



ЕХООООООО !!! ЗАГЛАВИЕ МОЛЯЯЯЯ!!!  с какви букви трябва да го напиша ???   Хайде деее , щени заключат ние заглавие не сме избрали !!!

Последна редакция: вт, 26 юни 2007, 10:50 от Margaret (Brokenhearted)

# 295
  • Мнения: 227
                         ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА НА БУБЕТО И РОСЕН!
Да сте много щастливи и да изкарате още дълги години съвместен живот в любов и разбирателство, търпение и отстъпки. Весел празник!

# 296
  • Разград-София
  • Мнения: 273
ЗАГЛАВИЕ!!!!! моляя !!! Хайде дее ! Разберете се за нещо и да приключваме с тази  тема ....
"По разградски се веселим и много,много ний не спим " -> Това е предложение от Павлинка .Моляви  избирайте по-бързо!

# 297
  • София
  • Мнения: 100
Браво, браво - снощи пили, яли и се веселили, а аз над учебниците - гадост.Но след утре се включвам и аз в купона Twisted Evil . Момичета да ми стискате палци, ама много силно за утре, че нещо много се спекох днес, едно ми е притеснено и нервно.....и само си мисля, че ще ме скъсат Sad
Марго на мен всички заглавия от снощи, които сте измислили ми харесват, така че което и да сложиш - добре ще е, но да си кажат и другите.
Честита годишнина на Бубето и Росен!Дълго младейте, век поживейте , много се смейте и във всичко успейте!

# 298
  • Мнения: 201
Пускам още едно предложение за заглавие, без пиячка и ядене, че е срамота.  Joy
С кофички, с коли, с лопатки разградски дечица сладки в пясъчника припкат все и играят на море

# 299
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Новата тема !!!


Пускам още едно предложение за заглавие, без пиячка и ядене, че е срамота.  Joy
С кофички, с коли, с лопатки разградски дечица сладки в пясъчника припкат все и играят на море

Миа много хубаво това ,за следващия път си го заплювам !  hahaha Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт