Разградските мами цената си знаят и много,много не си траят!

  • 10 336
  • 299
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 441
то да не се и о..рем  накрая smile3550 hahaha
Ам ко се чудиш от де ти е замирисало  hahaha hahaha

# 271
  • Мнения: 3 219
Ми то от таз тоалетна сигурно ще да е :

# 272
  • Мнения: 398
то да не се и о..рем  накрая smile3550 hahaha
Ам ко се чудиш от де ти е замирисало  hahaha hahaha


Ха-ха пак си мислех,че е от "Мескомс"-а
ще сменям компа с друг,нов модел с "филтър" Joy

# 273
  • Мнения: 398
Буби тоз кенеф вашия ли е  newsm78 Не искам да повярвам ooooh! smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532


БЪЗЗЗЗЗЗИК

# 274
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Честита годишнина(по точно сключване на граждански брак,а пък на 28 ще честитим и църковен Wink) на Бубито и Росен !! Все така да се обичат!

# 275
  • Мнения: 441

Честита годишнина Бубе!!!
Пожелавам ти много любов,семейно щастие и само хубави неща в живота  Hug!

# 276
Честита годишнина на Бубито и Росен.Всичко най -хубаво,желая ви цветя и рози.

# 277
  • Мнения: 398
ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА БУБИ!НЕКА  ДНИТЕ И НОЩИТЕ, ВИ БЪДАТ СЛАДКИ КАТО ШОКОЛАД!

# 278
  • Мнения: 201
Честита годишнина на Бубито и Росен! Желая ви много здраве, любов, благополучие и търпение, за да продължавате да градите с лекота и разбирателство следващите десетилетия от семейната ви история, да имате сили винаги да разбирате децата си и да отговаряте на всичките им въпроси. Желая ви и достатъчно добри приятели, с които да споделяте грижите на делниците и блясъка на празниците!

# 279
  • Мнения: 201
Заради актуалността на лютеницата в нашата тема,а и през сезона, правя корекция на предложението си за заглавие на новата тема:
С бяло винце, скара - бира, с лютеница "А ла Мира" в Разград жегата морим и се веселим

Хубав ден на всички, ние излизаме на разходка.

# 280
  • Мнения: 500
ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА,БУБЕ!Аз не мога да слагам картинки,все още(за това и не ви почерпих с лютеница),но ви пожелавам щастлив семеен живот и много да се разбирате!  bouquet  bouquet  bouquet

# 281
  • Мнения: 500
Заради актуалността на лютеницата в нашата тема,а и през сезона, правя корекция на предложението си за заглавие на новата тема:
С бяло винце, скара - бира, с лютеница "А ла Мира" в Разград жегата морим и се веселим

Хубав ден на всички, ние излизаме на разходка.
Аз съм за! Joy Joy Joy

# 282
  • Разград-София
  • Мнения: 273
ДОбро утро


 



Заповядайте кафенце!  Hug

# 283
  • Мнения: 398
Добро утро!
След снощното солидно ядене и пиене на корем,тази сутрин заслужаваме по един леден мус:

   и закуска   

# 284
  • Мнения: 256
Честита годишнина Буби още дъъълги години заедно НАЗДРАВЕ....

Общи условия

Активация на акаунт