Правите ли backup на теми?

  • 3 065
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 370
Тя, Сийка, го е казала, ма и аз да рекна, докат' си наливам поредната доза сутрешо гориво:
Моята опция е"Абе хора, имате ли друга работа"? hahaha
П.С. Апропо, тази наистина мога да си я запазя. Ако до довечера не стане амнайсе страници, че да ми товари излишно десктопа. (там си съхранявам най-важните и най-бисерни нещица Sunglasses)

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Не знаех как се сейвват теми. Но и ме мързи. Трябва да е нещо изключително, за да го запазя. Криситинаагилериния превод обаче го имах, шедьовър е.

# 32
# 33
  • Мнения: 1 242
По-скоро бих правила backup на мислите си, но нейсе! И да си записвам ме мързи.
Лошо, Седларов, лошо!

# 34
  • Мнения: 1 629
Не. Не ми избива натам лудостта.

# 35
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз пазя най-първите бабиейроси.

Не си затормозявам паметта на компютъра. Тук-там нещо ме впечатли, но мързелът ми пречи да си го запазя Embarassed
Пък и явно бисерите се образуват вечер, а аз тогава не влизам.

# 36
  • Мнения: 3 405
Волф и Как' Сийка, Плюшкин дреме в почти всеки от нас  Wink

# 37
  • Мнения: 25 669
Съмнявам се, че си дамаш сметка колко си права.


Оооо, давам си, давам си...  smile3521 newsm53

# 38
  • Мнения: 293
Бабиейросите ме е яд, че не пазя. Все се каня да замоля някоя услужлива бабиейра да метне, каквото е сейвнала.

# 39
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ми помоли, де Mr. Green

# 40
  • Мнения: 5 713
Не. Остава и това да правя, съвсем ще лудна. Единствено някои рецепти от Готварския пазя и преди време направих нещо като дневник на Маги до годинката от постовете ми в отчетната.

# 41
  • Мнения: 27 524
Само на 2 мои (мю  Heart Eyes) досега, от Нашите деца, много хубави и ценни отговори, пазя си ги.
В HTML  Peace
Гласувах с много рядко.

Последна редакция: вт, 19 юни 2007, 15:30 от Блонди

# 42
  • Мнения: 2 891

Аз също помолвам  Praynig

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Приятеля ми много се сърди че непрекъснато свалям някакви картинки, имам толкова много снимки на толкова много хора...

Не скъсахте ли?

# 44
  • Мнения: 677
Приятеля ми много се сърди че непрекъснато свалям някакви картинки, имам толкова много снимки на толкова много хора...

Не скъсахте ли?

Не, в Стокхолм са.

Общи условия

Активация на акаунт