Сметаната в пюретата на Хип - откога?

  • 3 009
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 94
Давам го от както навърши  5 месеца не е имало проблеми досега, а е едно от зеленчуковите пюрета, които хапваме най-често защото е от малкото такива, които разхлабват.

# 16
  • Мнения: 520
Ох, и малката само тиква ми ядеше.. та и аз се чудех с какво да разнообразя и взех крем зеленчуци-хапна ги. И още едно" пресни зеленчуци" и него го одобри , е в началото се мръщеше. А тиквички с.. направо не го понася!

# 17
  • Мнения: 1 986
Ох, и малката само тиква ми ядеше.. та и аз се чудех с какво да разнообразя и взех крем зеленчуци-хапна ги. И още едно" пресни зеленчуци" и него го одобри , е в началото се мръщеше. А тиквички с.. направо не го понася!

И дъщеря ми не ядеше купешките пюрета с тиквички,но като й направих домашно прояде Mr. GreenПървоначално слагах по 1-2 колелца,после увеличих количеството Peace

# 18
  • Мнения: 27 524
Все си мисля, че бебешките храни, които съдържат млечни продукти, особено тези на Хип, са преценени предварително.

Донякъде е така, но какво е тогава обяснението, като в различните държави на едни и същи пюрета има различни месеци за въвеждане?  Thinking Май се правят етикетите и според тенденцията на захранване в дадената страна  Wink

# 19
  • Мнения: 1 701
Все си мисля, че бебешките храни, които съдържат млечни продукти, особено тези на Хип, са преценени предварително.

Донякъде е така, но какво е тогава обяснението, като в различните държави на едни и същи пюрета има различни месеци за въвеждане?  Thinking Май се правят етикетите и според тенденцията на захранване в дадената страна  Wink
Абсолютно!  #Cussing out Особено грубо е при тези на Гербер - има си отделен етикет на БГ, на който пише "след 5-ти мес.", когато на оригинала е "след 6-ти"!  Shocked

# 20
  • Мнения: 2 039
След 6 месец можеш спокойно да ги даваш  Peace
Това с етикетите наистина е дразнително  Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 344
Аз съм давала картоф със сметана от малките бурканчета за 4 месечни.Не ми хареса как мирише но малката го яде.Оттогава не съм й взимала.

# 22
  • Мнения: 393
Все си мисля, че бебешките храни, които съдържат млечни продукти, особено тези на Хип, са преценени предварително.

Донякъде е така, но какво е тогава обяснението, като в различните държави на едни и същи пюрета има различни месеци за въвеждане?  Thinking Май се правят етикетите и според тенденцията на захранване в дадената страна  Wink
Това за първи път го чувам и честно казано, изненада ме неприятно!  Close

# 23
  • до канала
  • Мнения: 518
такова пюре дадох за първи път преди 10 дни .на етикета пишеше сметана +вада е 3% тези три процента са съвсем малко количество от 190мл.

# 24
  • Мнения: 174
аз дадох от него на 5м и половина

Общи условия

Активация на акаунт