Прасковки сладки си хрускаме, АВГУСТ ний бебче ще друскаме!

  • 10 657
  • 286
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 595
Кроки аз съм с двама племенника и трябва да ти кажа, че момченцата са не по-малко очарователни  Heart Eyes Тъкмо сутринта разправях на мъжа ми, че не мога да си представя някой друг тук освен Елито Wink и то момченце, ама знам че като го видя ще се чудя откъде съм имала такива мисли  Whistling Аз си представях две малки сладки момиченца, ама както винаги съм в грешка  hahaha
Бобченка така ме разсмя с тази сиренка с боза  newsm62 Там някакъв тип кори или бутер тесто не продават ли  newsm78
Персиа само за Дисни съм чувала, че не са хубави, но не е от личен опит. За другите незнам. Аз съм ползвала Авент и я препоръчвам с всичките 4 ръце, с които разполагам в момента, но ако има по-добър и по-евтин вариант защо не  Peace
Гера да не би да са я ударили много силно  newsm78 Миличкото дано се оправя бързо  Praynig При всякакви удряния и травми особено по-сериозните давам Арника хомеопатично и помага много. Ама това дали е от удара  newsm78
Ирра недей самичка, ако ще 2-3 жени да сте, ама сама недей, ако ще и само 2 плоскости да са. Пази се  Hug
Ади до 6тия не се въртят толкова много или поне моето, а кръста ти би оценил дори и 3 месеца  Mr. Green Но пък 80 лв.  newsm78

# 286

Общи условия

Активация на акаунт